Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska na 2 miejscu wśród Najlepszych Miejsc Pracy w Europie 2022 według Great Place to Work

Co roku Great Place to Work Institute prezentuje listę Najlepszych Miejsc Pracy w Europie. Wśród 50 najlepszych firm, Sii Polska – już drugi rok z rzędu – zajęła 2 miejsce w kategorii „Duże firmy zatrudniające ponad 500 osób”!

Lista powstała na podstawie anonimowych odpowiedzi z badań reprezentujących 1,4 mln pracowników z ponad 3 000 firm w 37 krajach Europy. Już po raz 5. Sii Polska otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Europie w kategorii dużych przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 500 pracowników. Co więcej, drugi rok z rzędu, zajęliśmy 2 miejsce! Tak wysoka pozycja na podium to kolejny dowód na to, że firma, która zatrudnia ponad 7 500 pracowników, tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy.

Najlepsze wyniki w historii!

Aby wziąć udział w konkursie, firmy muszą najpierw zostać uznane za wyróżniające się w swoim lokalnym regionie. Najważniejszym aspektem badania Great Place to Work jest indeks zaufania. Każdy respondent odnosi się do wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa w firmie. Tegoroczne badanie pokazało, że przy wzroście frekwencji o 10 punktów procentowych poprawiliśmy i tak już wysoki wynik we wszystkich pięciu aspektach. Ponadto 90% pracowników stwierdziło, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% uważa, że panuje w niej dobra atmosfera.

Sii Polska jest nie do zatrzymania

Prestiżowe miejsce na podium to ogromny powód do dumy i motywacja do wprowadzania kolejnych zmian i ulepszeń. Ubiegły rok był dla Sii niesamowity. Zakończyliśmy rok finansowy z niesamowitymi wynikami, ale wciąż jesteśmy spragnieni więcej! Jeśli chcesz dołączyć do niesamowitych ludzi i Najlepszego Miejsca Pracy w Europie – aplikuj.

Pełna lista Najlepszych Miejsc Pracy w Europie™ jest opublikowana tutaj.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?