Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii na 600Minutes Executive IT – dowiedz się więcej o Hosted Roundtable w Kopenhadze

  Wielkimi krokami zbliża się duńska konferencja 600Minutes Executive IT, której jesteśmy oficjalnym sponsorem. Jest to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi menedżerów najwyższego szczebla z największych skandynawskich spółek – na co dzień decydujących o rozwiązaniach i systemach IT w swoich organizacjach. 21 września uczestnicy 600Minutes Executive IT wezmą udział w moderowanym przez Sii panelu dyskusyjnym tzw. Hosted Roundtable. Reprezentanci firmy odpowiedzą na pytanie ,,How to develop digital products with a nearshored vendor?”.

  Sii – lider nearshoringu IT

  Program wydarzenia jest poświęcony szeroko pojętej digitalizacji i zarządzaniu procesami IT w organizacjach.
  Tematem przewodnim naszego panelu jest ,,How to develop digital products with a nearshored vendor”. W gronie rozmówców będziemy dyskutować o tym, jakie wyzwania wpływają na podjęcie decyzji o wyborze nearshoringu jako sposobu wytwarzania produktów cyfrowych. Przeanalizujemy ryzyka i czynniki sukcesu właściwe dla tego modelu dostarczania usług, a także omówimy najważniejsze aspekty efektywnej współpracy. Udział w naszym panelu potwierdzili już m.in. Dyrektorzy IT z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Danii i znanych spółek z branży mediowej, transportowej czy ubezpieczeniowej – mówi Bartosz Borowy, Business Manager w Sii, który wystąpi na 600Minutes Executive IT w roli eksperta oraz moderatora dyskusji.

  Czym jest Hosted Roundtable?

  Hosted roundtable to rodzaj moderowanego panelu dyskusyjnego, w którym zaproszone osoby mogą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wątpliwościami w kontekście ustalonego tematu przewodniego. Ekspert-moderator dba o przebieg debaty i kieruje nią, dotykając najistotniejszych elementów omawianego zagadnienia, podpowiadając ważne kwestie i stymulując aktywność wszystkich uczestników. Jest to demokratyczna forma dyskusji, swego rodzaju moderowana burza mózgów, w której każdy ma równe prawo wypowiedzi.

  Sii aktywnie angażuje się w organizowane w Danii wydarzenia, skierowane do przedsiębiorców. Podobne działania mają na celu umocnienie pozycji Sii na rynku skandynawskim. Od kilku lat kraje nordyckie są strategicznym rynkiem dla Sii, jeśli chodzi o rozwój usług w obszarze nearshoringu IT.

  Niebawem dowiecie się więcej o kolejnych wydarzeniach z naszym udziałem.

   

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?