Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Wrocław od sierpnia w nowej siedzibie – do dyspozycji pracowników będzie ponad 3 500 m² powierzchni

Już w sierpniu bieżącego roku zespół Sii Wrocław przeprowadzi się do nowoczesnego biurowca West 4 Business Hub. Obecny od ponad 10 lat na dolnośląskim rynku lider IT, inżynierii i BPO zwiększy powierzchnię biurową o ponad 1 000 mkw. Aktualnie pracownicy wspólnie wybierają motyw przewodni aranżacji wnętrz. Pomysłów jest wiele – od wrocławskich stu mostów przez krasnale po cuda przyrody czy fikcyjne miejsca z książek i filmów.

Nowa, większa powierzchnia biurowa to motywacja do dalszego rozwoju. Po 7 latach spędzonych w budynku Sky Tower, zespół Sii Wrocław przenosi się do nowej lokalizacji – West 4 Business Hub.

– Zespół Sii Wrocław to już 500 specjalistów. Zatrudniamy coraz więcej osób, a liczba prowadzonych projektów stale rośnie. Konsekwencją dynamicznego rozwoju naszego oddziału była konieczność znalezienia nowego biura. Łącznie będziemy mieli teraz do dyspozycji 3 500 mkw. na jednej kondygnacji – mówi Tomasz Omieciński, Regional Director w Sii Polska.

Mimo trwającej pandemii potrzeby rekrutacyjne są duże. Specjaliści Sii Wrocław realizują projekty dla klientów z wielu sektorów, w tym takich, które są na obecną sytuację epidemiologiczną bardzo odporne. Na przykład, eksperci z wrocławskiego oddziału razem z firmą QIAGEN pracują nad oprogramowaniem do analizy obrazu DNA w czasie rzeczywistym. Dzięki partnerstwu obu firm zostaną wdrożone pionierskie rozwiązania do walki z rakiem jak również bardzo szybkie testy na obecność koronawirusa.

W tej chwili, do naszych projektów poszukiwani są przede wszystkim developerzy Python, C++, Embedded, a także Testerzy Automatyzujący. Jednak spektrum technologii, w których realizowane są projekty jest znacznie szersze – wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie w zakładce kariera.

– Proces rekrutacyjny prowadzimy w całości zdalnie, telefonicznie lub za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Oczywiście, jeśli kandydat będzie chciał się z nami spotkać osobiście w biurze, to jest taka możliwość. Organizujemy również liczne webinary, podczas których nasi pracownicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Najbliższy, na który mogę zaprosić testerów odbędzie się 18 czerwca. Zapisy już wystartowały – mówi Paulina Lichocka, Recruitment Department Manager w Sii Polska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?