Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii zdobywa tytuł Dobrej Firmy po raz drugi!

  W tegorocznym rankingu Lista 2000 – najlepszych polskich przedsiębiorstw, prowadzonym przez Rzeczpospolitą, Sii zostało wyróżnione tytułem Dobrej Firmy. Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Marek Hewelke, dyrektor warszawskiego oddziału firmy.

  Firma Sii została wyróżniona tytułem Dobrej Firmy już drugi raz z rzędu i znalazła się w gronie 10 najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw 16 edycji rankingu Lista 2000.

  Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które w poprzednim roku odnotowały ponadprzeciętne wyniki, a co więcej pozytywnie wyróżniają się na tle innych firm działających w tej samej branży. Przy wyborze zwycięzców pod uwagę brana była m.in. skala inwestycji, wzrost przychodów oraz wskaźniki pokazujące efektywność finansową, takie jak: rentowność netto, ROA czy ROE.

  „Bardzo cieszy nas, że otrzymujemy ten prestiżowy tytuł już drugi rok z rzędu. To potwierdzenie faktu, że nasza codzienne ciężka praca cały czas przynosi doskonałe efekty. Jesteśmy też dumni, że pomimo bardzo silnej konkurencji niezmiennie jesteśmy uważani za wzór do naśladowania dla innych przedsiębiorstw w Polsce – mówi Marek Hewelke, dyrektor warszawskiego oddziału Sii”.

  Zestawienie Rzeczpospolitej jest prowadzone od 2002 roku. Stanowi kompendium na temat polskiej przedsiębiorczości. Uwzględnia 2000 najbardziej znaczących firm na rynku i ma na celu promowanie liderów polskiego biznesu. Glosami kapituły konkursowej, przedsiębiorstwom, które trafiły na listę, przyznawane są dodatkowo nagrody Dobra Firma, dla firm o najwyższej dynamice rozwoju.

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?