Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Top Gun – jak wspieramy talenty w Sii

  Dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań wymaga zaangażowania specjalistów z rozwiniętymi kompetencjami zarówno technicznymi, jak i miękkimi. Dlatego, aby wyłonić, czy też docenić najlepszych z najlepszych, powołano program Top Gun. Naszą misją jest Power People, czyli identyfikujemy oraz promujemy talenty.

  Top Gun to program, który jednoczy i rozwija najlepszych Pracowników firmy. Nie charakteryzują ich jednak skórzane „pilotki” oraz okulary w modelu „aviator”, ale umiejętności w dziedzinie programowania, testowania i wsparcia tworzenia produktów oraz pasja, która napędza do rozwoju. Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc najlepszym pracownikom przy rozwoju w dowolnie wybranym kierunku, zgodnie z misją Power People!

  By znaleźć się w gronie Top Gun nie trzeba zasiadać za sterami myśliwca, choć pasja jest jednym z kluczowych czynników, który decyduje o wyborze. Koniecznym jest również posiadanie przynajmniej półrocznego doświadczenia w strukturach Sii oraz osiąganie celów i KPI podlegających ocenie podczas rozmowy rocznej. Ponadto ważne jest dostarczanie najwyższej jakości wykonanych zadań i obowiązków, chęć rozwoju oraz aktywna i pozytywna postawa w codziennej pracy. Do programu wyboru dokonuje bezpośredni przełożony przy wsparciu osób współpracujących z kandydatem do tytułu.

  Dołączenie do programu Top Gun jest szczególnym wyróżnieniem dla Pracownika Sii. Niesie również za sobą szereg korzyści. Jego uczestnicy objęci są specjalnym sposobem promowania w strukturach wewnętrznych firmy lub w ramach różnych jednostek na stanowiskach menedżerskich (Team Leader, Service Delivery Manager, Business Manager, Project Manager, Power User), kluczowych (Solution Architect) oraz liderskich. Ponadto członkowie grupy dostają możliwość pełnienia dodatkowych funkcji, takich jak Sii Ambassador, Sii Trainer czy Sii Mentor, mogą otrzymać zaproszenia na spotkania menedżerskie oraz mają specjalne miejsce przy wyborze szkoleń i certyfikatów dla specjalistów.

  Program powstał z myślą o wyłonieniu najlepszych z najlepszych i zapewnieniu im odpowiednich warunków rozwoju. Jak bowiem wynika z raportu HR Polska „(R)ewolucja HR”, kluczowym elementem zarządzania jest obecnie wyszukiwanie naturalnych liderów. To dobre praktyki, którymi kierowało się Sii wdrażając program Top Gun.

  Projekt to także narzędzie w rękach menedżerów, którym łatwiej zidentyfikować talenty i skupić się na ich dodatkowym rozwoju. To z kolei pomoże zarządzić obowiązkami, kontrolować jakość ich wykonania i poświęcić odpowiednią ilość czasu na skorygowanie ewentualnych błędów. A efekty? Jeszcze więcej zadowolonych Pracowników Sii i Klientów. To idealne warunki do rozwoju – zarówno zespołu Sii, jak i partnerów biznesowych.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?