Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Z pasji do pracy do administracji!

  Pojawiła się w Sii Wrocław w 2010 r., u progu okresu szybkiego wzrostu oddziału liczącego ówcześnie ok. 20 osób. Obecnie kieruje 12-osobowym działem administracji, którego zakres zadań stale się poszerza.

   

  Praca w administracji może się wydawać mało dynamiczna, ale zapewniam, że jest dokładnie odwrotnie! Codziennie dzieje się coś nowego, pojawiają się nowe wyzwania, kontakty z nowymi ludźmi. Zajmujemy się rozliczaniem projektów dla naszych klientów, obsługą kadrową pracowników, rozliczamy koszty, ale także wspieramy inne działy w tych obszarach. Tu nie da się nudzić!” – przekonuje Aleksandra.

  Zaczynała jako specjalista, ale już rok później została kierownikiem. Zakres obowiązków, jej osobistych i całego działu, nieustannie poszerza się i ewoluuje. „Pracuję w administracji Sii Wrocław prawie sześć lat, ale ani przez chwilę nie odczułam stagnacji. Uczestniczyłam we wdrożeniu wielu nowych procesów, procedur czy systemów. Administracja Sii zawsze stawia sobie za cel bycie lepszym – praca w takim gronie motywuje mnie do ciągłego rozwoju! Motywują  mnie też wyzwania i nietypowe problemy – lubię dowiadywać się nowych rzeczy, a na tym stanowisku stale mam taką możliwość. Moim konikiem jest temat zatrudniania cudzoziemców. Poznałam także metody rozliczania projektów realizowanych na zasadach fixed price, których nasz dział dotychczas nie obsługiwał” – mówi.

   

  Dziś odpowiadam przede wszystkim za zarządzanie 12-osobowym działem, wspieranie zespołu w codziennych wyzwaniach, dzielenie się wiedzą, rekrutowanie i wdrażanie nowych pracowników. Do moich obowiązków należy weryfikacja i zatwierdzanie kosztów, co z perspektywy Cost Ownerów jest jedną z kluczowych kwestii. Najnowsze wyzwanie to nowy podział obowiązków w zespole. Wydzielamy dwa obszary: tzw. Worker Management i Project Administration. Obecnie, każda z Opiekunek Administracyjnych zajmuje się obydwoma obszarami. Po wdrożeniu zmian pracownicy będą się specjalizować – doświadczenia innych oddziałów pokazują, że taka organizacja jest po prostu efektywniejsza” – opowiada Aleksandra. Aleksandra ceni sobie to, że pracuje wśród ludzi, którzy tak jak ona, są nastawieni na rozwój zawodowy i osobisty. „Mam przyjemność pracować z osobami niezwykle kompetentnymi, zaangażowanymi w to, co robią.

  Ich pozytywne nastawienie do świata bardzo mi się udziela i dodaje energii. Wspólnie omawiamy pojawiające się wyzwania, wymieniamy się doświadczeniami i poszukujemy usprawnień pracy Działu Administracji i całej firmy. Jako kierownik działu nie wykonuję obecnie bezpośrednio wielu zadań przypisanych do obszaru administracji, jednakże staram się być na bieżąco ze wszystkimi zadaniami, za które odpowiada mój zespół. Dziewczyny zawsze pracują na najlepszy wynik!” – podkreśla. Praca zespołowa i ciągłe poszukiwanie usprawnień zostało docenione na poziomie całej firmy – Aleksandra i członkowie jej działu już trzykrotnie zostali nagrodzeni w konkursie na najlepszy oddziałowy Dział Administracji.Jestem dumna z tego, że udało mi się zbudować tak kompetentny i zaangażowany zespół, który świetnie radzi sobie z codziennymi wyzwaniami w sferze zawodowej, a jednocześnie lubi się w sferze prywatnej. Jeśli chodzi o wyróżnienia, one pokazują, że nasze pomysły na innowacje w organizacji pracy są ważne, że tworzymy rzeczywistą wartość dla firmy” – podsumowuje Aleksandra.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?