Dynamics 365 / ERP Dynamics AX

Formularz transakcji otwartych – Microsoft AX 2012

22 czerwca, 2018 0
Podziel się:

Formularz transakcji otwartych jest to nowe rozwiązanie oferowane przez firmę Sii, które jest rozszerzeniem podstawowej wersji programu Microsoft AX 2012. Modyfikacja ma na celu ułatwienie użytkownikowi przegląd aktualnie otwartych transakcji zakupu i sprzedaży. Formularz jest dostępny w dwóch modułach programu: Rozrachunki z dostawcami oraz Rozrachunki z odbiorcami.

W podstawowej wersji programu użytkownik ma możliwość zestawienia transakcji otwartych w postaci całościowego Raportu transakcji otwartych. Nowe rozwiązanie pozwala podejrzeć te same dane w postaci formularza systemowego oraz umożliwia różnorodne filtrowanie informacji wyświetlanych w poszczególnych kolumnach. Użytkownik ma również możliwość eksportu wyselekcjonowanych danych do programu Excel.

W przypadku zainteresowania, prosimy o wysłanie zapytania na adres: dynamics-solutions@pl.sii.eu

Tomasz Werbik
Autor: Tomasz Werbik
Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT. Z sukcesem wdrożył systemy klasy ERP w wielu firmach polskich i zagranicznych. Obecnie zajmuje stanowisko Head Of Consultants w firmie Sii Polska. Specjalizuje się w obszarze finansowym dla produktu Microsoft D365. Od 15 lat uczestniczy w projektach, w których pełnił rolę lidera obszaru finansowego i controllingu. Ponadto zajmował się zarządzaniem zespołem wdrożeniowym (metodologia Scrum oraz Waterfall) i realizował implementacje takich funkcji jak: planowanie sprzedaży, budżetowanie zakupów czy też cash flow.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Zostaw komentarz