Dynamics 365 / ERP Dynamics AX

Rejestr dokumentów – Microsoft AX 2012

9 lipca, 2018 2
Podziel się:

Firma Sii znacząco rozbudowała standardową funkcjonalność, jaką proponuje Microsoft Dynamics AX do obsługi dokumentów, czyli Rejestr dokumentów.

Dzięki naszemu rozwiązaniu Rejestr dokumentów posłuży każdej firmie do wprowadzania dokumentów przychodzących i wychodzących, umożliwi elektroniczny obieg dokumentów w firmie oraz elektroniczną akceptację kosztów. Dodatkowo wprowadziliśmy do Rejestru dokumentów obsługę faktur przesłanych drogą mailową, jak i możliwość przeprocesowania dokumentu na podstawie jego skanu.

W przypadku zainteresowania, prosimy o wysłanie zapytania na adres: dynamics-solutions@pl.sii.eu

—————————————————————————————————————————————————————

Sii company significantly expanded standard functionality that suggest Microsoft Dynamics AX to handle documents – the Register of documents. Our solution will help every company to enter incoming and outgoing documents, enable electronic flow of documents in the company and electronic acceptance of costs. In addition, we have entered into the Register of documents the support of invoices sent via e-mail and the possibility of processing the document based on a scan.

 If you are interested, please send a message to: dynamics-solutions@pl.sii.eu

Magdalena Prokopiuk
Autor: Magdalena Prokopiuk
Swoją znajomość z Dynamics AX rozpoczęła jako tester ponad 8 lat temu. Obecnie jest Konsultantem w firmie Sii Sp. z o.o. i jak sama mówi - ma przyjemność pracować z najlepszym zespołem. Specjalizuje się w obszarze logistycznym. Ma za sobą kilka projektów wdrożeniowych, zrealizowanych głównie w firmach produkcyjnych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  komentarze(2)

  avatar
  Artur
  28 sierpnia 2018 Odpowiedz

  czy jesli przechowuję takie dane (rejestr dokumentów) w chmurze to muszę to zgłaszać do GIODO lub mam obowiązki RODO (coś jak tu: https://www.eporady24.pl/przetrzymywanie_danych_w_chmurze_a_zgloszenie_do_giodo,pytania,17,219,14100.html ) proszę o wyjaśnienie, jestem potencjalnym klientem

   avatar
   Magdalena Saraci
   10 września 2018 Odpowiedz

   Witam, niestety nie specjalizuje się w przepisach związanych z RODO i nie jestem w stanie odpowiedzieć Panu na to pytanie. Służę pomocą w sprawie wszelkich wątpliwości związanych z samym Rejestrem dokumentów. Pozdrawiam

  Zostaw komentarz