Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Klient

Jeden z największych polskich producentów leków i jedna z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, działająca również na Kaukazie i w Azji Centralnej. Firma oferuje nowoczesne leki, substancje oraz innowacyjne rozwiązania dla pacjentów i partnerów biznesowych z całego świata. Firma zatrudnia pawie 5000 osób i produkuje około 800 różnych rodzajów leków ratujących życie.

Wyzwanie

Klient wdrożył nowy system ERP w firmie – SAP Concur. Narzędzie to było dotychczas nieznane wśród pracowników, dlatego klient potrzebował pomocy w promocji nowego rozwiązania w ramach obszaru komunikacji wewnętrznej.  Głównym zadaniem było stworzeniem filmu promocyjno-informacyjnego, który wyjaśnia wszystkie funkcje nowego systemu, a także zachęci do korzystania z narzędzia. Celem filmu było przekazanie pracownikom wiedzy w łatwy i przystępny sposób.

Co zrobiliśmy

Zbudowaliśmy wykfalifikowany zespół odpowiedzialny za stworzenie koncepcji i scenariusza filmu. Po przygotowaniu harmonogramu nagrań, zespół udał się do siedziby klienta w celu nagrania filmu. Następnie zgromadzony materiał został poddany postprodukcji, przygotowaliśmy tłumaczenie i dodaliśmy napisy w języku angielskim, tak by film był przystępny dla pracowników w całej Europie. Kolejnym krokiem po zaakceptowaniu gotowego materiału, była publikacja go w firmowym intranecie, tak by każdy pracownik miał do niego łatwy dostęp.

Korzyści dla klienta

  • Klient otrzymał gotowy film, który w wygodny sposób przekazuje pracownikom informacje o trwającym procesie wdrażania nowoczesnego systemu do organizacji.
  • Dzięki filmowi przygotowanemu przez Sii, zainteresowanie pracowników nowym narzędziem wzrosło, co zachęciło ich do regularnego używania
  • Film przedstawia również ofertę szkoleń z podstawowych funkcji systemu, dostępnych w każdej chwili dla każdego, zachęcając pracowników do wzięcia w nich udziału
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?