Klient

Innowator biotechnologiczny i firma zajmująca się pozyskiwaniem krylu z Antarktyki, której celem jest poprawa zdrowia ludzi. Firma opracowuje składniki oparte na krylu do zastosowań w nutraceutykach, akwakulturze i paszach dla zwierząt. W pełni przejrzysty łańcuch wartości firmy obejmuje zrównoważone zbiory krylu na wodach Antarktyki, poprzez centrum logistyczne Montevideo, zakład produkcyjny w Houston i aż do klientów na całym świecie.

Wyzwanie

Wdrożenie aplikacji Salesforce do zarządzania sprzedażą. Dział sprzedaży prognozuje potencjalne wartości sprzedaży dla każdego klienta (na produkt i na miesiąc), które są następnie weryfikowane z faktycznie zafakturowanymi wartościami przy użyciu integracji z systemem zamówień zewnętrznych.

Co zrobiliśmy

Stworzyliśmy aplikacje Salesforce, które zastąpiły narzędzia MS Excel. Wprowadziliśmy nowe funkcjonalności, takie jak tworzenie rekordów masowych, walidacja potrzeb i automatyzacja procesów biznesowych. Dzięki naszym rozwiązaniom, w szczególnych przypadkach biznesowych użytkownik jest powiadamiany przez system o wymaganych działaniach i może je wykonywać bez logowania do Salesforce.

Efekty

Zespół ds. sprzedaży jest stale informowany o rzeczywistych wynikach sprzedaży, co pozwala im zweryfikować poprzednie prognozy. Duża część logiki biznesowej została zautomatyzowana lub znacznie uproszczona. System jest ciągle rozwijany, planowane jest stworzenie nowych funkcjonalności w postaci nowych aplikacji Salesforce.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?