Klient

SHV Energy to międzynarodowa grupa firm energetycznych z siedzibą w Holandii. Dziś obsługuje ponad 30 milionów klientów na czterech kontynentach.

Wyzwanie

Firma zdecydowała się na realizację dużego programu ujednolicenia, centralizacji i przeniesienia do chmury kluczowych systemów pracujących w spółkach Grupy. Budowa nowoczesnego środowiska pracy, opartego na rozwiązaniach chmurowych, była jednym z elementów tego programu.

Co zrobiliśmy

Przeprowadziliśmy proces migracji MS Exchange i adopcji rozwiązań pakietu Microsoft 365 w jednostkach biznesowych firmy zlokalizowanych w ponad 15 krajach na 3 kontynentach, kładąc nacisk na bezpieczeństwo i umożliwienie niezakłóconej pracy pracowników w czasie wdrożenia. Cały proces zwieńczyły szkolenia dla użytkowników końcowych z najważniejszych aplikacji: SharePoint, One Drive i Microsoft Teams.

Efekty

MS Exchange w chmurze i uruchomione w spółkach grupy rozwiązania Microsoft 365. Rezultaty prac, w tym wdrożone narzędzia komunikacji i współpracy, mają znaczący wpływ na działalność całej Grupy SHV Energy. Jest to bardzo ważny element w tak rozproszonej na świecie strukturze jaką jest Grupa SHV Energy.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?