top-image
  WSTECZ

  Jak pokierować karierą absolwentów w 60 minut – Sii zaprasza na webinarium

  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne do sprawnego i skutecznego zarządzania karierą studentów i absolwentów, jesteś dyrektorem uczelni, kierownikiem Biura Karier lub po prostu chcesz sprawdzić, jak można sprawnie zarządzać karierą na współczesnym, wymagającym i konkurencyjnym rynku pracy, weź udział w bezpłatnym webinarium.

   

  Podczas prelekcji „5 kroków do maksymalnej efektywności Biura Karier” Anna Chmielewska, Business Consultant Microsoft Dynamics w Sii, opowie o tym jak zoptymalizować codzienną pracę Biur Karier. Przedstawione zostaną narzędzia, które pozwolą między innymi skutecznie zarządzać danymi udostępnianymi przez kandydatów przez stronę WWW, czy zautomatyzować i spersonalizować proces doboru ofert pracy dla kandydata.

  System stworzony przez Sii specjalnie na potrzeby Biur Karier uwzględnia ich indywidualne wymagania, a zbudowanie go w oparciu o popularny system Microsoft Dynamics CRM, sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie, daje gwarancję niezawodności i skraca czas potrzebny na jego wdrożenie do minimum.

  Firma Sii znana jest ze swojego dojrzałego, efektywnego i szybkiego procesu rekrutacyjnego. Naszą najważniejszą wartością są ludzie, a dewizą identyfikacja i wspieranie talentów. Mamy pełną świadomość tego, jak trudne są obecnie pierwsze kroki na rynku pracy. Wykorzystując naszą wiedzę z zakresu HR oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu niezawodnych rozwiązań informatycznych, stworzyliśmy system wspierający Biuro Karier. Dostosowaliśmy go do specyficznych potrzeb uczelni tak, aby mógł on skutecznie pomagać w kierowaniu karierą studentów i absolwentów – mówi Michał Gruda, CRM Practice Manager w Sii.

  Do udziału w webinarium, którego partnerem medialnym są Decyzje IT, zapraszamy: dyrektorów placówek edukacyjnych, kierowników Biur Karier, Działów Promocji i Marketingu oraz wszystkich zainteresowanych.

  Webinarium odbędzie się 01 czerwca o godzinie 10:00.

  Agenda oraz link do rejestracji znajduje się na stronie szkolenia na portalu Decyzje IT:

  Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

  Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą Sii w zakresie wdrożenia systemu Microsoft Dynamics CRM.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?