Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
WSTECZ

Jak pokierować karierą absolwentów w 60 minut – Sii zaprasza na webinarium

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne do sprawnego i skutecznego zarządzania karierą studentów i absolwentów, jesteś dyrektorem uczelni, kierownikiem Biura Karier lub po prostu chcesz sprawdzić, jak można sprawnie zarządzać karierą na współczesnym, wymagającym i konkurencyjnym rynku pracy, weź udział w bezpłatnym webinarium.

 

Podczas prelekcji „5 kroków do maksymalnej efektywności Biura Karier” Anna Chmielewska, Business Consultant Microsoft Dynamics w Sii, opowie o tym jak zoptymalizować codzienną pracę Biur Karier. Przedstawione zostaną narzędzia, które pozwolą między innymi skutecznie zarządzać danymi udostępnianymi przez kandydatów przez stronę WWW, czy zautomatyzować i spersonalizować proces doboru ofert pracy dla kandydata.

System stworzony przez Sii specjalnie na potrzeby Biur Karier uwzględnia ich indywidualne wymagania, a zbudowanie go w oparciu o popularny system Microsoft Dynamics CRM, sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie, daje gwarancję niezawodności i skraca czas potrzebny na jego wdrożenie do minimum.

Firma Sii znana jest ze swojego dojrzałego, efektywnego i szybkiego procesu rekrutacyjnego. Naszą najważniejszą wartością są ludzie, a dewizą identyfikacja i wspieranie talentów. Mamy pełną świadomość tego, jak trudne są obecnie pierwsze kroki na rynku pracy. Wykorzystując naszą wiedzę z zakresu HR oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu niezawodnych rozwiązań informatycznych, stworzyliśmy system wspierający Biuro Karier. Dostosowaliśmy go do specyficznych potrzeb uczelni tak, aby mógł on skutecznie pomagać w kierowaniu karierą studentów i absolwentów – mówi Michał Gruda, CRM Practice Manager w Sii.

Do udziału w webinarium, którego partnerem medialnym są Decyzje IT, zapraszamy: dyrektorów placówek edukacyjnych, kierowników Biur Karier, Działów Promocji i Marketingu oraz wszystkich zainteresowanych.

Webinarium odbędzie się 01 czerwca o godzinie 10:00.

Agenda oraz link do rejestracji znajduje się na stronie szkolenia na portalu Decyzje IT:

Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą Sii w zakresie wdrożenia systemu Microsoft Dynamics CRM.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ