top-image
  WSTECZ

  O motywacji, sukcesach zawodowych i nie tylko opowiadają laureaci Sii Stars

  Przedstawiamy krótki przegląd historii osiągnięć Pracowników Sii, którzy za wyjątkowe wyniki zostali nagrodzeni w konkursie Sii Stars. Szesnastu zwycięzców opowiada o swojej roli w firmie, realizowanych projektach i możliwości budowania wartości dodanej dla Klientów.

   

   

  1. O możliwościach nauki w Sii opowiada Anna Kłobuchowska, Test & Analysis Engineer

  „Zarówno w pracy, jak i w życiu największą przyjemność sprawia mi możliwość uczenia się nowych rzeczy i podejmowanie wyzwań. W tym roku doceniono mnie w wyjątkowy sposób, ponieważ zostałam laureatką konkursu Sii Stars w kategorii Power People. Jest to dla mnie motywacja do dalszego działania i rozwoju!”

  1. O pasji przez duże P — Piotr Prędyś, Service Delivery Manager

  „Uśmiech ludzi, z którymi współpracuję i małe sukcesy każdego dnia są dla mnie silną motywacją i sprawiają, że praca jest dla mnie przyjemnością. Każdy z nas dochodzi do takiego momentu, kiedy potrzebuje czegoś więcej niż pieniędzy i awansów. W Sii jest to Pasja przez duże P — Passion for Technology, Passion for Fun.”

  1. O tym, że niemożliwe nie istnieje — Tomasz Omieciński, Business Unit Manager

  „W pracy największą satysfakcję przynoszą mi osiągane sukcesy. Razem z zespołem pokazujemy, że niemożliwe nie istnieje i wspólnie możemy przezwyciężyć różne trudności i osiągnąć naprawdę dobre efekty.”

  1. O ludziach, którzy dają moc — Wojciech Dreja, Recruitment Director

  „Praca w dziale rekrutacji daje bardzo dużo satysfakcji — to codzienna dbałość o pozytywne doświadczenia naszych kandydatów w kontakcie z Sii oraz współpraca ze świetnymi ludźmi, którzy te wyzwania na co dzień realizują. Dynamika, otwartość na zmiany, nastawienie na pracę zespołową — to mocne wyróżniki pracy w Sii. Ludzie w Sii dają moc!”

  1. O wdrażaniu pomysłów w życie — Leszek Owczarek, wsparcie użytkowników i zapewnienie ciągłości pracy biura, Senior IT Support Specialist

  „Cieszę się, że system, którego wdrożenie zainicjowałem w poznańskim oddziale Sii, jest teraz implementowany także w innych oddziałach. Moje zaangażowanie w codzienną pracę zostało zauważone i docenione. Mam poczucie, że realnie przyczyniam się do rozwoju całej organizacji.”

  1. O wsparciu dla innych — Anton Iskov, Scrum Master

  „Uwielbiam pomagać innym, a ludzie wiedzą, że w razie jakichkolwiek problemów mogą na mnie polegać. Cieszę się, że moja sumienność i chęć pomocy zostały docenione. To, co sprawia mi największą przyjemność w pracy, to przede wszystkim ludzie i możliwość budowania z nimi silnych relacji. Jesteśmy nie tylko współpracownikami, ale też lubimy spędzać ze sobą czas po pracy.”

  1. O różnorodności projektów — Bartosz Pędziwiatr-Ratajczyk, Lead Developer Dynamics CRM

  „Największą przyjemnością w pracy w Sii jest ciągły rozwój oraz nowe projekty. Pracując w jednym z 11 Centrów Kompetencyjnych mam szansę wspierać Klientów z różnych branż, realizując wachlarz różnorodnych projektów.  To sprawia, że ciągle się rozwijam, podnoszę swoje kompetencje i zdobywam nowe doświadczenia.”

  1. O indywidualnym podejściu do Pracownika — Ewa Kędzior, Recruitment & HR Manager

  „Na co dzień odpowiadam za rekrutacje kandydatów. Uwielbiam ich zaskakiwać bardzo spersonalizowanym podejściem i budowaniem relacji już podczas pierwszych spotkań. Wiem, że takie właśnie nastawienie sprawia, że w Sii potrafimy tworzyć zespoły oparte na zaufaniu i przyjacielskiej współpracy.”

  1. O niedreptaniu w miejscu — Łukasz Wójcik, Team Leader

  „Robię to, co lubię. Każdy dzień przynosi coś nowego i to jest dla mnie wyznacznik bardzo fajnej firmy. Pracuję w inspirującym zespole doświadczonych specjalistów. To napędza mnie do dalszego działania. Projekty, w które się angażuję, często wymagają różnych punktów widzenia, dzięki czemu nie mam wrażenia dreptania w miejscu. Ciągle się rozwijam i to jest to!”

  1. O najcenniejszych wartościach — Marta Mazurek, Resource Manager w Delivery Center

  „Sii to praca w środowisku ludzi, którzy hołdują takim wartościom, jak lojalność, zaufanie i uczciwość. Tutaj naprawdę mogę rozwijać skrzydła. Mam sporą samodzielność w działaniu i pełne wsparcie menedżerów w przemyślanym rozwoju zawodowym. Codziennie budzę się w pełni zmotywowana i gotowa na podjęcie nowych wyzwań.”

  1. O zmienianiu świata na lepsze — Michał Jędruch, Team Leader

  „Nagroda Sii Stars to dla mnie osobiste potwierdzenie, że nasi Klienci pracują z nami w oparciu o zaufanie i bardzo bliskie relacje. Produkt, za który razem ze swoim zespołem jestem odpowiedzialny jest przykładem tego, że w Sii mogę tworzyć zupełnie nowe rozwiązania i zmieniać świat na lepsze.”

  1. O widocznych efektach swojej pracy — Aleksandra Ilczuk, HR Manager

  „Mam poczucie, że moja codzienna praca ma sens i przynosi korzyści samej organizacji. W pracy cenię sobie przede wszystkim możliwość realizowania swoich pomysłów przy wsparciu fantastycznych ludzi!”

  1. O sprawdzaniu siebie w różnych sytuacjach — Piotr Guzik, Team Leader

  „Największą wartością Sii są ludzie, którzy stwarzają motywujący klimat i dobrą atmosferę. W Sii mamy możliwość pracy przy różnorodnych projektach i z różnymi Klientami. Dzięki temu mogę sprawdzić się w wielu sytuacjach i sprostać różnorodnym wyzwaniom — to sprawia sporo frajdy.”

  1. O docenieniu każdego pracownika — Piotr Tustanowski, IT Support Specialist

  „Czynników, które powodują, że cenię sobie pracę w Sii jest wiele. Już samo przekroczenie progu biura miło mi się kojarzy. Dużą satysfakcję daje mi rozwiązywanie problemów, które w znaczący sposób usprawniają procesy biznesowe, ale codzienne zadania też bywają ciekawe. W firmie nie ma tzw. „spychologii”, którą znam z pracy w innych organizacjach. Widzę, że zarówno pracodawca, jak i moi współpracownicy zauważają i doceniają moje zaangażowanie.”

  1. O ciekawych zadaniach — Sylwia Majdak, Senior Recruitment & HR Specialist

  „Lista elementów, które doceniam w pracy i które sprawiają mi na co dzień przyjemność, a dodatkowo motywują każdego dnia do podejmowania wyzwań, jest bardzo długa. Lubię to, czym się zajmuję na co dzień i z kim mogę pracować. Mam też poczucie, że efekty moich działań są naprawdę widoczne zarówno wewnątrz mojej organizacji, jak i po stronie Klientów.”

  1. O wzmacnianiu biznesu Klientów — Tomasz Czerwonka, Solution Architect

  „Największą przyjemność odczuwam, gdy moje zaangażowanie i to, co robię daje radość innym ludziom. Moment, w którym mam okazję zobaczyć, kiedy inni są zadowoleni z efektów mojej pracy, jest bezcenny. Bardzo motywuje mnie świadomość, że to co robię w zespole, lub indywidualnie, przynosi realne korzyści biznesowe naszym Klientom.”

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?