Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Brak wyników spełniających kryteria wyszukiwania

Zmień kryteria wyszukiwania lub podziel się z nami swoim CV.

Dołącz do Sii

Ups... Przepraszamy, ale Twoje wyniki nie mogą być wyświetlone.

Sprawdź swoje połączenie sieciowe, odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Mobile DevOps Engineer

Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk + 14 lokalizacji

DevOps Engineer with Puppet – financial sector

DevOps Administrator

Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk + 13 lokalizacji

DevOps Engineer

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce + 14 lokalizacji

Cloud Architect with AWS

Architekt Dynamics 365 F/SCM

TIBCO Developer

Konsultant Dynamics 365 CE/CRM

Principal Security Researcher/ Pentester

NodeJS Developer – Cloud

.NET Developer – ePayment FinTech

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice + 14 lokalizacji

Solution Architect with Java – eCommerce

Power Platform Tech Lead

Dynamics 365 F/SCM Developer

Kijów, Odessa, Lwów, Praca zdalna

Oferty pracy DevOps

Czy wiesz, że praca Devops Engineer jest jednym z najbardziej poszukiwanych zawodów w dzisiejszym świecie IT? To nie przypadek, że coraz więcej firm poszukuje specjalistów w tej dziedzinie – pracodawcy zdają sobie sprawę, że przekształcenie cyfrowe jest niezbędne dla ich sukcesu, dlatego poszukują zespołów, którzy pomogą im w osiągnięciu tego celu.

Devops Engineer praca – na czym polega?

Devops Engineer to specjalista, który pełni kluczową rolę w procesie wytwarzania oprogramowania. Jego zadaniem jest zapewnienie płynności procesu dostarczania oprogramowania do produkcji oraz utrzymanie stabilności i bezpieczeństwa infrastruktury IT.

Praca na podstawie metodyki DevOps łączy rozwijanie oprogramowania (Development) i zarządzanie operacyjne (Operations), dążąc do usprawnienia procesu wytwarzania aplikacji.

To stanowisko wymaga zarówno umiejętności technicznych, jak i zdolności do efektywnej komunikacji między zespołami. Odpowiednie doświadczenie z obszaru DevOps przekłada się na konkurencyjne wynagrodzenie.

Główne zadania programisty DevOps obejmują:

  • Automatyzację procesów wytwarzania oprogramowania.
  • Konfigurację i zarządzanie narzędziami do ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD).
  • Monitorowanie i utrzymanie infrastruktury IT.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością i dostępnością systemów.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu bezpieczeństwa informatycznego.
  • Współpracę z różnymi zespołami w organizacji, od programistów po dział wsparcia technicznego.

Metodyka DevOps znalazła zastosowanie w wielu branżach, od rozwoju oprogramowania po telekomunikację i e-commerce. Firmy, które inwestują w kulturę DevOps, zyskują konkurencyjną przewagę poprzez szybsze dostarczanie nowych funkcji i usług na rynek, a także poprawiają jakości i stabilności systemów.

Wiele możliwości rozwoju – oferty pracy Devops

Praca jako Devops Engineer to doskonała ścieżka kariery dla osób zainteresowanych IT. Jest to zawód, który ciągle się rozwija i ewoluuje wraz z postępem technologicznym.

Osoby pracujące w tej dziedzinie mają szansę zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się w wielu obszarach, takich jak:

  • Automatyzacja i CI/CD. Tworzenie skryptów i narzędzi do automatyzacji procesów deweloperskich.
  • Bezpieczeństwo DevOps. Zapewnienie bezpieczeństwa w całym procesie wytwarzania oprogramowania.
  • Konteneryzacja i orkiestracja. Wykorzystywanie narzędzi takich jak Docker i Kubernetes do zarządzania aplikacjami.
  • Chmura obliczeniowa. Praca z platformami takimi jak AWS, Azure czy Google Cloud.

Niezależnie od obszaru specjalizacji, DevOps Engineer ma możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i zyskiwania cennego doświadczenia w dynamicznym środowisku IT.

Czytaj mniej Zobacz więcej

ZATWIERDŹ