This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Bydgoszcz
  • Częstochowa
  • Gdańsk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Rzeszów
  • Toruń
  • Białystok
  • Kielce
  • Kraków
  • Lublin
  • Piła
  • Poznań
  • Szczecin
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Technologie i narzędzia
  • EPS
  • CAN
  • LAN
  • FlexRay
  • Modular Power Pack

Dołącz do Centrum Kompetencyjnego Engineering jako Electronics Engineer! Projekt realizowany jest we współpracy z międzynarodowym liderem branży motoryzacyjnej i dotyczy analizy oraz wdrażania zmian, które mają wpłynąć na poprawę efektywności produkcyjnej i ekonomicznej produktu.

Będziesz odpowiedzialny za dobór komponentów elektronicznych, które są częścią układów kierowniczych. Projekt jest realizowany w oparciu o model pracy zdalnej, przewiduje sporadyczne wizyty u klienta w Tychach.

Twoje zadania

  • Efektywny dobór komponentów elektronicznych
  • Analiza i optymalizacja kosztów
  • Zarządzanie cyklem życia produktu
  • Tworzenie i aktualizacja schematów elektronicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Twoje umiejętności
  • Ukończone studia wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w dobieraniu komponentów elektronicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektronicznej oraz projektowania układów
  • Udział w projektach związanych z Modular Power Pack
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie

Nr oferty 230222-4C25T

Possible locations
  • Bydgoszcz
  • Czestochowa
  • Gdansk
  • Gliwice
  • Katowice
  • Rzeszow
  • Torun
  • Bialystok
  • Kielce
  • Cracow
  • Lublin
  • Pila
  • Poznan
  • Szczecin
  • Warsaw
  • Wroclaw
  • Remote work
Technologies & tools
  • EPS
  • CAN
  • LAN
  • FlexRay

Join the Engineering Competence Center as an Electronics Engineer! The project is in collaboration with an international automotive leader and involves the analysis and implementation of changes to improve the manufacturing and economic efficiency of the product.

You will be responsible for the selection of electronic components that are part of steering systems. The project is based on a remote working model, and provides for occasional visits to the client's site in Tychy.

Your role

  • Efficient selection of electronic components
  • Cost analysis and optimization
  • Product lifecycle management
  • Creating and updating electronic schematics
  • Preparation of design documentation

Your skills
  • Completed technical university degree
  • 3 years of experience in a similar position, preferably in the automotive industry
  • Experience in selecting electronic components
  • Ability to read electronic documentation and design circuits
  • Participation in projects related to Modular Power Pack
  • Knowledge of English at a very good level

Job no. 230222-4C25T

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Przetwarzanie...

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ