This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Częstochowa
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Piła
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Toruń
  • Warszawa
  • Wrocław
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • Mitsubishi PLC

Dodatkowe atuty:

  • Ormron PLC
  • HMI
  • Cognex
  • Keyence

Dołącz do Sii, gdzie prowadzimy innowacyjne projekty związane z automatyką przemysłową i Smart Factory. Nasz zespół inżynierii przemysłowej to już ponad 250 inżynierów, rozwijających swoje umiejętności w różnorodnych technologiach i branżach. Nasze doświadczenie obejmuje ponad 500 realizacji w obszarze automatyki przemysłowej dla klientów na całym świecie, m. in. w branżach automotive, HiTech, retail czy healthcare.

Jeśli pragniesz poszerzyć swoje horyzonty, pracować przy innowacyjnych projektach w dziedzinie automatyki przemysłowej, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy Inżynierów PLC z doświadczeniem w pracy z kontrolerami Mitsubishi (Omron będzie dodatkowym atutem), otwartych na realizację zadań stacjonarnie z site’u jednego z naszych Klientów pod Wrocławiem.

Twoje zadania

  • Optymalizacja i modyfikacja programów PLC, między innymi dostosowanie istniejących programów do nowych potrzeb w procesach produkcji baterii do samochodów elektrycznych
  • Uruchamianie systemów PLC oraz nadzór nad wdrożeniem nowych programów i zapewnienie ich poprawnego działania w różnych obszarach produkcji
  • Diagnostyka i usuwanie usterek, analiza oraz naprawa ewentualnych problemów związanych z systemami Mitsubishi PLC, aby zapewnić ciągłość procesu produkcyjnego
  • Współpraca z zespołem Manufacturing Empowerment, obejmujące aktywne uczestnictwo w projektach poprawiających efektywność systemów kontroli produkcyjnej zgodnie z założeniami Industry 4.0
  • Tworzenie raportów i dokumentacji dotyczących zmian, modyfikacji oraz poprawek w programach PLC, aby zachować przejrzystość i kontrolę nad zmianami
  • Udzielanie wsparcia produkcyjnego w obszarze obsługi systemów PLC Mitsubishi, zapewniając płynne przejście na nowe rozwiązania

Twoje umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy z kontrolerami Mitsubishi i/lub Omron w celu modyfikacji, dostosowań programowych oraz uruchamiania nowych projektów
  • Umiejętność analitycznego podejścia do diagnozowania i eliminowania usterek związanych z systemami PLC
  • Zdolność do efektywnej współpracy z zespołami w celu wprowadzania usprawnień i poprawy efektywności w obszarze kontroli produkcyjnej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej

Nr oferty 240213-GP2U2

Possible locations
  • Bialystok
  • Bydgoszcz
  • Czestochowa
  • Gliwice
  • Katowice
  • Kielce
  • Cracow
  • Lublin
  • Lodz
  • Pila
  • Poznan
  • Rzeszow
  • Szczecin
  • Torun
  • Warsaw
  • Wroclaw
Technologies & tools

Must have:

Nice to have:

  • HMI
  • Cognex
  • Keyence

Join Sii, where we lead innovative industrial automation and Smart Factory projects. Our industrial engineering team is already more than 250 engineers, developing their skills in a variety of technologies and industries. Our experience includes more than 500 implementations in the field of industrial automation for clients around the world, including automotive, HiTech, retail and healthcare industries.

If you are looking to broaden your horizons and work on innovative projects in the field of industrial automation, join us!

We are currently looking for PLC Engineers with experience working with Mitsubishi controllers (Omron would be a plus), open to performing tasks stationary from the site of one of our clients near Wroclaw.

Your role

  • Optimization and modification of PLC programs, including adapting existing programs to new needs in electric car battery production processes
  • Commissioning PLC systems and supervising the implementation of new programs and ensuring their correct operation in various production areas
  • Diagnosing and troubleshooting, analyzing and repairing any problems related to Mitsubishi PLC systems to ensure the continuity of the production process
  • Collaborating with the Manufacturing Empowerment team, which includes active participation in projects to improve the efficiency of manufacturing control systems in line with Industry 4.0
  • Creating reports and documentation on changes, modifications and corrections to PLC programs to maintain transparency and control over changes
  • Provide production support in the area of Mitsubishi PLC systems operation, ensuring a smooth transition to new solutions

Your skills
  • Knowledge of English at the B2 level or higher
  • At least 3 years of experience working with Mitsubishi and/or Omron controllers for modifications, software adjustments, and launching new projects
  • Ability to take an analytical approach to diagnose and troubleshoot PLC systems related faults
  • Ability to work effectively with teams to drive improvements and efficiencies in the manufacturing control area
  • Ability to create project documentation

Job no. 240213-GP2U2

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

Poleć znajomego Dołącz do Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?