This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwe lokalizacje
  • Lublin
  • Poznań

Uwielbiasz kreatywne wyzwania, świat marketingu nie jest Ci obcy, a pisanie to Twoja prawdziwa pasja?

Do Działu Marketingu Sii, największej firmy IT & inżynieryjnej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Copywritera.

Dlatego jeśli masz smykałkę do tworzenia krótkich form reklamowych i treści na stronę internetową oraz potrafisz przekształcić przeładowaną treścią prezentację w angażujący, przejrzysty dokument – czekamy właśnie na Ciebie! Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się ponad 40-osobowego zespołu o szerokim przekroju kompetencji – od web analityków po grafików i video specjalistów, a Twoja praca będzie miała realne przełożenie na wizerunek Sii.

Twoje zadania

  • Przygotowywanie treści na strony internetowe, do prezentacji, mailingów, newsletterów
  • Pisanie artykułów prasowych typu case studies, client stories
  • Wsparcie w pisaniu scenariuszy filmowych
  • Tworzenie nieszablonowych, chwytliwych sloganów i komunikatów do kampanii reklamowych i wizerunkowych
  • Redagowanie i aktualizacja wewnętrznych materiałów marketingowych
  • Dbanie o spójność i atrakcyjność wytwarzanych treści
  • Bieżące wsparcie copywriterskie oraz lingwistyczne
  • Tłumaczenie tekstów z j. angielskiego na j. polski oraz z j. polskiego na j. angielski

Twoje umiejętności
  • Minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu treści reklamowych, opisów produktów, contentu na strony internetowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
  • Lekkie pióro i świeże podejście do działań marketingowych
  • Doświadczenie w tworzeniu tekstów dla segmentu B2B
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • Doskonała znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych j. polskiego oraz j. angielskiego
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość

Nr oferty 240311-9K6TZ

Possible locations
  • Lublin
  • Poznan

Do you love creative challenges, the world of marketing is no stranger to you, and writing is your true passion?

To the Marketing Department of Sii, the largest IT & engineering company in Poland, we are looking for a person for the position of Copywriter.

Therefore, if you have a flair for creating short advertising forms and content for the website, and can transform a presentation overloaded with content into an engaging, clear document - we are waiting for you! You will join a dynamically developing team of over 40 people with a wide range of competencies - from web analysts to graphic designers and video specialists, and your work will have a real impact on Sii's image.

Your role