This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Gdańsk
Technologie i narzędzia
  • CISCO
  • CCNA

Interesujesz się zagadnieniami sieciowymi i bezpieczeństwem? Chcesz stale podnosić swoje kompetencje w tym obszarze? Jeżeli tak – dołącz do naszego zespołu Wsparcia IT. Poznasz standardy i narzędzia obowiązujące w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za bezpośrednie klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Poszukujemy osób otwartych na pracę z biura, w międzynarodowym zespole, dyspozycyjnych na pełen etat.

Twoje zadania

  • Utrzymywanie obszaru bezpieczeństwa w ramach działu
  • Wspieranie audytów klientów i certyfikacyjnych
  • Utrzymywanie zarządzania incydentami
  • Proaktywny rozwój systemów bezpieczeństwa
  • Zapewnienie wsparcia sieciowego "smart hands" dla jednego z wiodących projektów

Twoje umiejętności
  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w dziale wsparcia technicznego IT, związane z sieciami i bezpieczeństwem – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz Wi-Fi
  • Wiedza na poziomie Cisco CCNA (posiadanie certyfikatów będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub w trackie studiów niestacjonarnych
  • Otwartość, komunikatywność, empatia, rzetelność, skrupulatność
  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz płynna znajomość języka polskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Nr oferty 240408-ZMELM

Possible location
  • Gdansk
Technologies & tools
  • CISCO
  • CCNA

Are you interested in network and security issues? Do you want to constantly improve your competencies in this area? If yes - join our IT Support team. You will learn the standards and tools of our company, and you will be responsible for direct internal and external customers.

We are looking for people who are open to working from the office, in an international team, available full time.

Your role

  • Maintain the security area within the department
  • Support customer and certification audits
  • Maintain incident management
  • Proactive development of security systems
  • Provide "smart hands" network support for one of the leading projects

Your skills
  • A minimum of one year of commercial experience in an IT support department, related to networks and security - prerequisite
  • Knowledge of configuration and maintenance of LAN/WAN and Wi-Fi networks
  • Knowledge of Cisco CCNA level (possession of certificates will be an added advantage)
  • Higher education with IT profile or in the course of part-time studies
  • Openness, communication, empathy, reliability, meticulousness
  • Focus on efficiency and timely completion of tasks
  • Good knowledge of English and fluency in Polish
  • Driving license cat. B

Job no. 240408-ZMELM

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?