This offer base language is Polish. Translate into English This translation is generic. Show original text
Możliwa lokalizacja
  • Poznań
Technologie i narzędzia

Wymagane:

  • Google Analytics
  • Google Data Studio
  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Power Point

Dodatkowe atuty:

  • Google Search Console
  • Google Tag Manager
  • LinkedIn Ads
  • TikTok Ads
  • Bing ads
  • Marketing Automation
  • SEO

Do Działu Marketingu firmy Sii, największej firmy IT i inżynieryjnej w Polsce, poszukujemy rzetelnej osoby na stanowisko Online Marketing Specialist, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w tworzeniu kampanii SEM i SEO oraz monitorowanie ich efektywności poprzez przygotowywanie analiz i raportów.

Dlatego jeśli czujesz, że to stanowisko dla Ciebie – aplikuj! Dołączysz do dynamicznie rozwijającego się 40-osobowego zespołu o szerokim przekroju kompetencji oraz będziesz mieć wpływ na wyniki sprzedażowe i rekrutacyjne firmy.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i wdrożenie strategii SEM z uwzględnieniem ruchu z SEO i PPC w wyszukiwarce
  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads, Bing Ads oraz TikTok Ads oraz kampanii retargetingowych
  • Współpraca w zakresie kampanii marketing automation
  • Koordynacja działań z zespołem developerów w zakresie optymalizacji stron www w celu intensyfikacji rezultatów z działań SEO i SEM
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za firmowe kanały social media w zakresie rekomendacji i best practices
  • Przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania
  • Regularne monitorowanie i analizę działań konkurencji
  • Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych z nich

Twoje umiejętności
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM
  • Biegłe umiejętności korzystania z Google Ads oraz Meta Ads
  • Doskonałe umiejętności korzystania z narzędzi takich jak: Google Analytics, Google Tag Manager, Ahrefs, Senuto czy Semstorm
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Praktyka w prowadzeniu kampanii LinkedIn Ads
  • Umiejętność obsługi narzędzi do automatyzacji marketingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii rekrutacyjnych oraz w sektorze B2B z wykorzystaniem działań SEM na rynku międzynarodowym

Nr oferty 240813-UBHTE

Possible location
  • Poznan
Technologies & tools

Must have:

Nice to have:

  • Bing ads
  • SEO

To the Marketing Department of Sii, the largest IT and engineering company in Poland, we are looking for a reliable person for the position of Online Marketing Specialist, who will be responsible for supporting the creation of SEM and SEO campaigns and monitoring their effectiveness through the preparation of analysis and reports.

Therefore, if you feel that this is the position for you - apply! You will join a rapidly growing team of 40 people with a wide cross-section of competencies, and you will have an impact on the company's sales and recruitment results.

Your role

  • Co-creation and implementation of SEM strategies with traffic from SEO and PPC search engine traffic
  • Create, run and optimize Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads, Bing Ads and TikTok Ads campaigns and retargeting campaigns
  • Collaborate on marketing automation campaigns
  • Coordinating with the development team on website optimization to intensify results from SEO and SEM efforts
  • Collaborate with the team responsible for the company's social media channels on recommendations and best practices
  • Preparation of analyses and reports summarizing the conducted activities
  • Regular monitoring and analysis of competitors' activities
  • Continuous search for new solutions and implementation of the best of them

Your skills

  • A minimum of one year experience in running SEM campaigns
  • Proficient skills in using Google Ads and Meta Ads
  • Excellent skills in using tools such as Google Analytics, Google Tag Manager, Ahrefs, Senuto or Semstorm
  • Very good knowledge of the English language
  • Advanced knowledge of MS Office

Optional:

  • Practice in running LinkedIn Ads campaigns
  • Ability to operate marketing automation tools
  • Experience in running recruitment and B2B campaigns using SEM activities in the international market

Job no. 240813-UBHTE

Dlaczego Sii

Great Place to Work

to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły

Więcej

Fascynujące projekty

prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy u wielu klientów

Więcej

Projekty dopasowane do Ciebie

Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer

Więcej

Dzielimy się zyskiem z pracownikami

w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 23 mln PLN

Więcej

1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły

taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

Więcej

7 500 ekspertów i wiele możliwości rozwoju

Tech Communities, warsztaty, platforma szkoleniowa, blog technologiczny – Ty wybierasz

Więcej

Stabilność zatrudnienia

2,1 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku

Więcej

Wyjątkowe, komfortowe biura

idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów

Więcej

Otwarta i dostępna kadra menadżerska

szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”

Więcej

Autentyczne wartości

to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia

Więcej

Fantastyczna atmosfera

tworzona przez wszystkich Sii Power People

Więcej

Bogaty pakiet benefitów

prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej

Zobacz więcej Pokaż mniej

Dołącz do nas

Dopuszczalne pliki: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dane osoby polecanej

Twoje dane

Regulamin

Dziękujemy!

Pusty plik

ZATWIERDŹ