Możliwe lokalizacje
Twoje umiejętności
Twoje zadania
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • Praktyczna znajomość Java
  • Znajomość Appium
  • Doświadczenie w pracy z platformami Android lub iOS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wspaniałe miejsce pracy i społeczność Power People

Jako zdobywcy tytułu Great Place to Work, tworzymy fantastyczną atmosferę w oparciu o 14 naszych wartości. Zaprosimy Cię do wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach, dołączenia do grup zainteresowań oraz uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych.

Inspirujące projekty

Będziesz realizować dziesiątki ambitnych projektów dla międzynarodowych i polskich klientów z różnych sektorów przemysłu.

Rozwój kariery i zmiana projektu

Nasza aplikacja Job Changer pozwala Ci z łatwością i na bieżąco zarządzać karierą, zmienić projekt, podjąć nowe działania lub przenieść się do innej lokalizacji.

Zespół ekspertów

Współpracując z prawdziwymi ekspertami, postawisz sobie nowe wyzwania i każdego dnia będziesz uczyć się od najlepszych specjalistów w dziedzinie IT i inżynierii.

Korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny

Ty i Twoi krewni skorzystacie z atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych, w tym prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i platformy MyBenefit.

Lider branży

Dołączysz do niekwestionowanego lidera. Zatrudniając ponad 4 500 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy, czołowym dostawcą usług informatycznych, inżynieryjnych i BPO w Polsce.

Wsparcie pasji

Pomagamy Ci spełniać marzenia i wspieramy ciekawe inicjatywy poprzez Program Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers o rocznym budżecie wynoszącym ponad 500 000 PLN.

Komfortowe biura i atrakcyjne środowisko pracy

Dogodnie usytuowane, nowoczesne biura z wygodną, dedykowaną przestrzenią projektową – to właśnie tu będziesz pracować. Codziennie możesz również skosztować świeżych owoców i aromatycznej kawy.

Dołącz do nas

Dane osobowe

Preferowana lokalizacja *

Prześlij CV *

lub przeciągnij i upuść załączniki tutaj.

Dopuszczalne rozszerzenia: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

Twoja wiadomość została wysłana.

Dziękujemy!

Dowiedz się więcej o Sii

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Przetwarzanie...

Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

Opowiedz im o pracy w Sii

Twoje dane

Dane osoby polecanej

CV osoby polecanej *

Preferowana lokalizacja*

REGULAMIN
Poleć znajomego do Sii
Jeśli go zatrudnimy
Zgarniesz nawet 8 000 PLN

Dziękujemy!

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?