Możliwe lokalizacje
    Twoje umiejętności
    Twoje zadania
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: finanse i rachunkowość, administracja)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość podstaw księgowości
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1)
    • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie
    • Wysoka kultura osobista, dokładność i systematyczność
    • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu delegacji krajowych i/lub zagranicznych

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    Wspaniałe miejsce pracy i społeczność Power People

    Jako zdobywcy tytułu Great Place to Work, tworzymy fantastyczną atmosferę w oparciu o 14 naszych wartości. Zaprosimy Cię do wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach, dołączenia do grup zainteresowań oraz uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych.

    Inspirujące projekty

    Będziesz realizować dziesiątki ambitnych projektów dla międzynarodowych i polskich klientów z różnych sektorów przemysłu.

    Rozwój kariery i zmiana projektu

    Nasza aplikacja Job Changer pozwala Ci z łatwością i na bieżąco zarządzać karierą, zmienić projekt, podjąć nowe działania lub przenieść się do innej lokalizacji.

    Zespół ekspertów

    Współpracując z prawdziwymi ekspertami, postawisz sobie nowe wyzwania i każdego dnia będziesz uczyć się od najlepszych specjalistów w dziedzinie IT i inżynierii.

    Korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny

    Ty i Twoi krewni skorzystacie z atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych, w tym prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i platformy MyBenefit.

    Lider branży

    Dołączysz do niekwestionowanego lidera. Zatrudniając ponad 4 500 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy, czołowym dostawcą usług informatycznych, inżynieryjnych i BPO w Polsce.

    Wsparcie pasji

    Pomagamy Ci spełniać marzenia i wspieramy ciekawe inicjatywy poprzez Program Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers o rocznym budżecie wynoszącym ponad 500 000 PLN.

    Komfortowe biura i atrakcyjne środowisko pracy

    Dogodnie usytuowane, nowoczesne biura z wygodną, dedykowaną przestrzenią projektową – to właśnie tu będziesz pracować. Codziennie możesz również skosztować świeżych owoców i aromatycznej kawy.

    Dołącz do nas

    Dane osobowe

    Preferowana lokalizacja *

    Prześlij CV *

    lub przeciągnij i upuść załączniki tutaj.

    Dopuszczalne rozszerzenia: DOC, DOCX, PDF (max 5MB)

    Twoja wiadomość została wysłana.

    Dziękujemy!

    Dowiedz się więcej o Sii

    Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona.

    Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

    Przetwarzanie...

    Masz znajomych poszukujących nowych wyzwań zawodowych?

    Opowiedz im o pracy w Sii

    Twoje dane

    Dane osoby polecanej

    CV osoby polecanej *

    Preferowana lokalizacja*

    REGULAMIN
    Poleć znajomego do Sii
    Jeśli go zatrudnimy
    Zgarniesz nawet 8 000 PLN

    Dziękujemy!

    ZATWIERDŹ

    This content is available only in one language version.
    You will be redirected to home page.

    Are you sure you want to leave this page?