Najlepsze miejsce pracy
2018

Great Place To Work Europe Great Place To Work
Daniel, scrum master

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Katowice

Wyzwania przed Tobą:

Dlaczego szukamy? Ciągle się rozwijamy na lokalnym rynku oraz zmieniliśmy biuro na większe i bardziej nowoczesne. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w kraju. Ze względu na dynamiczny rozwój katowickiego oddziału oraz rosnącą liczbę realizowanych projektów powiększamy nasz zespół. Aktualnie w dziale pracuje 7 specjalistów. Dodatkowo w nowym biurze, mamy miejsce na swobodną rozbudowę zespołu i konfortowe warunki pracy:) Stawiamy na profesjonalne narzędzia, wymianę wiedzy, ciągłe doskonalenie warsztatu sourcingowego oraz candidate experience. Poszukujemy pozytywnej osoby, na którą będzie czekać praca pełna codziennych wyzwań, spotkań z inżynierami i zgrany zespół :)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnego specjalistów na projekty z obszaru IT oraz inżynierii z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów, prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Budowanie trwałych relacji z kandydatami
  • Udział w organizacji meet-up'ów, udział w targach i konferencjach IT
  • Ścisła współpraca z Managerami zgłaszającymi potrzeby rekrutacyjne oraz doradztwo w zakresie poszukiwanych specjalistów

Oczekiwane umiejętności:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne (mile widziane doświadczenie w firmie rekrutacyjnej)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(B2)
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność, poczucie humoru oraz umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na wiedzę i podnoszenie swoich kompetencji
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska z obszaru IT będzie dodatkowym atutem

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz świetną atmosferę pracy w Sii, za które rok do roku otrzymujemy prestiżowy tytuł "Great Place to Work in Poland"
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem bonusowym
  • Profesjonalne narzędzia rekrutacyjne i wymianę wiedzy oraz doświadczeń
  • Szkolenia techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich, doskonalenie warsztatu rekruterskiego
  • Kafeteryjny pakiet benefitów (w tym Multisport)
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover; dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Kursy językowe i dofinansowanie dalszej edukacji
  • Spotkania i wyjścia integracyjne, grupy zainteresowań (planszówki)

Zainteresowała Cię ta oferta?

Poleć eksperta IT

Twój znajomy sprawdzi się w tej pracy? Poleć go i zgarnij bonus!

Dodaj CV *
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

podziel się ze znajomymi

captcha