Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Meet Power People Ewa Bogucka
0:00 / 0:00
100

Poznaj Ewę, Business Process Managera oraz liderkę Sii Running Team – firmowej grupy biegowej. W dzisiejszej rozmowie z Kasią, Ewa opowie o kulisach swojej pracy oraz o doświadczeniach związanych z jej największą pasją, która daje jej siłę, aby sięgać po jeszcze więcej. Już teraz posłuchaj odcinka i dowiedz się:

  • Dlaczego Business Process Manager to “człowiek orkiestra”?
  • Czym zajmuje się dział PSD?
  • W jaki sposób pasja Ewy pozytywnie wpływa na jej pracę?
  • Jakie korzyści niesie za sobą udział w Sii Running Team?
image

W odcinku wystąpili

Avatar
Ewa Bogucka

Od niemal 10 lat w Sii Polska, obecnie w roli CRM Domain Lidera. Z codziennego zabieganego rytmu dnia podwójnej mamy uczyniła hobby i już od kilku lat jest aktywną członkinią Sii Running Team. Nie tylko sama biega, ale również aktywizuje innych do udziału w wydarzeniach - jej specjalnością jest koordynacja firmowych Runmageddonów, choć sama jeszcze nie odważyła się wziąć udziału w żadnym z nich. Wyzwania to jej kolejne hobby, więc wśród kolejnych postanowień nie zabrakło tych związanych z bieganiem.

Avatar
Kasia Domańska

CSR Manager w Sii Polska, która w Sii realizuje swoją zawodową pasję od ponad 11 lat. Do jej obowiązków należy m.in. odpowiedzialność za Programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers. Jak sama mówi, dzięki programom pracuje z najlepszymi i jest to niezwykle inspirujące! Od kilku lat aktywna członkini Sii Running Team, która pod brandem Sii wybiegała już dziesiątki startów w całej Polsce, kilka półmaratonów, dwa maratony, a najlepiej integruje się z zespołem na firmowych obozach biegowych.

Posłuchaj innych odcinków

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?