Inne wydarzenia
Inne wydarzenia
Inne wydarzenia

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie Meetup JavaScript w Gdańsku! Czekają na Ciebie fascynujące prezentacje, dyskusje i przede wszystkim spora dawka technologicznej wiedzy. 😊

Agenda spotkania:

 • Stan aplikacji w Angular: wybór odpowiedniej strategii dla Twojego projektu.
  Podczas tej prezentacji Piotr Radzymiński i Przemysław Urbaniak będą omawiać różne strategie zarządzania stanem aplikacji w frameworku Angular. Przedstawione zostaną różne podejścia oraz ich zalety i wady, abyś mógł świadomie wybrać strategię, która najlepiej odpowiada Twojemu projektowi. Ta prezentacja dostarczy Ci cennych wskazówek, jak skutecznie zarządzać stanem aplikacji w środowisku Angular. 💡
 • Next.js App Router – duże zmiany w Next.js
  Jarosław Juszkiewicz zabierze nas w podróż przez najnowsze zmiany w Next.js App Router. Poznamy najnowsze funkcje i możliwości, jakie te zmiany przynoszą. Dowiesz się, jak efektywnie korzystać z routingu aplikacji w Next.js i jak te nowe funkcje mogą usprawnić Twój projekt. Ta prezentacja dostarczy Ci nowych spojrzeń na jeden z najpopularniejszych frameworków JavaScript. 🔥

Po zakończeniu prezentacji będziesz mieć okazję nawiązać kontakty z innymi uczestnikami podczas sesji networkingowej. 🍻🍕 Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i zawiązania nowych znajomości.

Dołącz do naszego spotkania i poznaj świat JavaScript razem z nami! 🚀

Prelegenci

 • Piotr Radzymiński
  Piotr Radzymiński
  Sii Solution Architect
  Architekt i Team Leader z zapleczem backendowym, zafascynowany frontendem, chmurą i serverless. Ponad 17 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych na różnych stanowiskach iw wielu sektorach. Koncentruje się na projektach z różnych perspektyw: technicznej, biznesowej i organizacyjnej.
 • Przemysław Urbaniak
  Przemysław Urbaniak
  Sii Software Engineer
  Wysoko wykwalifikowany frontend developer z ponad 7-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w projektowaniu i rozwijaniu nowych funkcjonalności, pisaniu dokumentacji oraz przeprowadzaniu testów jednostkowych. Doświadczenie Przemka obejmuje efektywną pracę w zespołach scrumowych, prowadzenie szkoleń i mentoring stażystów, demonstrując jego silne zdolności współpracy i przywództwa. Z pasją rozwija swoją karierę jako Frontend Architect, stale będąc na bieżąco z najnowszymi technologiami i zasadami architektonicznymi.
 • Jarosław Juszkiewicz ​
  Jarosław Juszkiewicz ​
  Sii Architect
  Od prawie 20 lat zajmuje się programowaniem aplikacji internetowych a od 14 lat posiada doświadczenie komercyjne. Wspólnie z Jarkiem poznacie technologie takie jak Node.js, Docker, Next.js, React, JS i TypeScript. Zapraszamy was również na jego kanał na youtube.com/@lubie-programowac, gdzie znajdziecie więcej materiałów.

Dlaczego warto dołączyć

Framework JavaScript

poznaj go bliżej

Doświadczeni prelegenci

eksperci w swoich dziedzinach

Nettworking

przy piwie i pizzy

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kompetencyjne Digital działające w ramach Sii Polska. Jednostka zajmuje się opracowywaniem nowoczesnego oprogramowania, tworzy rozwiązania z obszaru technologii chmurowych, cyfrowej obsługi klienta i handlu elektronicznego oraz oferuje wsparcie w zakresie cyfrowej transformacji.

Poznaj naszą ofertę z obszaru Digital
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się o nas więcej

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?