Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  10 lat Sii w Polsce

  W tym roku Sii obchodzi wyjątkowy, bo już dziesiąty, jubileusz. Z tej okazji rozpoczęło się wielkie świętowanie. Inauguracją była premiera filmu „Road to success 2006-2016”, w którym została ukazana historia firmy, jej rozwój i różne ciekawostki. Obejrzyjcie go koniecznie (link) i poznajcie drogę, jaką przeszła firma w ciągu dziesięciu lat!

  Okrągły jubileusz świętowano w każdym z ośmiu oddziałów. Obchody były słodkie i pełne niespodzianek, ponieważ od samego rana biura były udekorowane , można było zjeść pyszne słodycze i torty oraz wygrać bilety do kina. Dodatkowo w Gdańsku zostały zorganizowane cykliczne pokazy filmu „Road to success”. Świętowanie w biurach to tylko część niespodzianek. Oddziały bawiły się także poza biurami.

  Na imprezę karnawałową w Warszawie, połączoną ze świętowaniem jubileuszu, przybyło ponad 700 osób, wszyscy w najlepszych humorach i szalonych strojach. Kolejny raz goście udowodnili, że Sii potrafi się świetnie bawić! Każdy oddział celebrował na swój sposób, w przebraniach lub bez, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Zobaczcie relacje także na naszym Instagramie (link).

  W ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło. Firma dynamicznie się rozwija. Obecnie zatrudnia 2300 osób, obsługuje klientów z całego świata, realizując najróżniejsze projekty. Jednak początki nie były najłatwiejsze – można je także poznać, oglądając film. Sii stworzyła tylko jedna osoba – Gregoire Nitot, który przyjechał do Polski z biznes planem i mnóstwem motywacji. Kapitał na start w 30 procentach stanowiły oszczędności Grega, pozostałą częścią był wkład francuskiego inwestora – firmy Sii.

  Z okazji obchodów 10-lecia przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Jedną z nich jest konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka dla dwóch osób do wybranej stolicy w Europie. Aby wygrać, wystarczy nagrać krótki filmik z życzeniami dla Sii. Szczegóły znajdziecie tutaj (link). Do dzieła!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?