Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

HR, doradztwo, marketing… czegokolwiek potrzebujesz, u nas to otrzymasz. Odkryj różnorodne projekty Business Advisory & BPO Competency Center oraz aktualne możliwości rozwoju w Sii

Sektor usług biznesowych przechodzi transformację, w wyniku której coraz większy nacisk kładzie się na progresywne rozwiązania zorientowane na wyniki. Według raportu The Forrester Wave zwrot w kierunku podejścia opartego o dane zmienia branżę, wymagając od dostawców większego zaangażowania strategicznego i głębszego cyfrowego know-how. Sii Polska potwierdza pozycję lidera rynku, a nasze Centrum Kompetencyjne Doradztwa Biznesowego i Outsourcingu Procesów Biznesowych rozwija się szybciej niż kiedykolwiek. 

Sii Polska oferuje elastyczne modele współpracy, które dotrzymują kroku najważniejszym branżowym trendom, zapewniając klientom wsparcie strategiczne i operacyjne. Zespół Centrum Kompetencyjnego stale rozszerza zakres posiadanej wiedzy, oferując możliwości rozwoju kariery specjalistom z różnych dziedzin, ze szczególnym uwzględnieniem outsourcingu usług biznesowych, zarządzania danymi i marketingu. 

Od momentu wejścia na rynek w 2006 roku Sii Polska stawia na rozwój kompetencji w wyspecjalizowanych obszarach. Dzięki temu firma dysponuje zespołem ekspertów w różnych dziedzinach z jednoczesnym wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu dynamicznie rozwijającą się organizacją. Ponadto menedżerowie wyższego szczebla w Sii są bezpośrednio zaangażowani w realizację projektów dla klientów. 

Kompetencje IT i wiedza biznesowa – podejście one-stop shop w praktyce 

W Sii Polska doskonałość techniczna jest połączona z wiedzą ekspercką z obszarów takich jak zarządzanie danymi, marketing i HR. Dlatego firma stworzyła ofertę one-stop shop, obejmującą różnorodne usługi od doradztwa biznesowego, przez wdrożenia systemów IT, po analitykę. Dysponując doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych, Sii z powodzeniem stosuje nowoczesne metodologie wykorzystywane w zarządzaniu projektami IT, takie jak Agile, Prince2 lub Scrum, w projektach z innych dziedzin. 

Centrum Kompetencyjne Doradztwa Biznesowego i BPO zapewnia pełne wsparcie w zakresie zarządzania jakością danych, obejmujące różne obszary biznesowe, począwszy od wprowadzania, digitalizacji i weryfikacji danych, poprzez utrzymanie baz danych i systemów, czyszczenie danych, aż po efektywny elektroniczny obieg dokumentów w organizacji. Zarządzanie danymi we właściwy sposób, oparte na przejrzystych zasadach, kompleksowa obsługa procesów biznesowych i ciągłe możliwości optymalizacji zapewniają środki gwarantujące maksymalną jakość danych. 

Dodatkowo Centrum Kompetencyjne Sii świadczy wszechstronne usługi marketingowe. Oferta obejmuje nie tylko projektowanie strategii 360 stopni, tworzenie treści promocyjnych, filmów i realizację kampanii, ale także outsourcing specjalistów, dostarczanie rozwiązań Martech oraz wdrażanie zaawansowanych narzędzi informatycznych. Zespół Sii specjalizuje się również w User Experience (m.in. audyty, analityka, prototypowanie i testowanie przez użytkowników), projektowaniu wieloplatformowych UI (dla rozwiązań webowych i desktopowych), a także grafice i brandingu. Odpowiedni content może przeważyć o powodzeniu wdrożenia nowego rozwiązania IT, zarówno wewnątrz zespołu, jak i docelowych użytkowników na rynku. Właśnie w tym miejscu z pomocą przychodzi oferta marketingowa Centrum Kompetencyjnego BA & BPO.

Mocną stroną oferty Sii są usługi doradztwa HR dopasowane do potrzeb klienta. Specjaliści Sii potrafią zadbać o wszystkie procesy administracyjne w złożonych organizacjach – efektywny rozwój zespołów, relokację, onboarding i szkolenia, programy rozwoju kariery oraz zaawansowaną analitykę HR. Co więcej, firma Sii Polska od 2015 roku zdobywa tytuł Great Place to Work, co czyni z niej lidera w obszarze programów wspierania pracowników, aktywizacji i wolontariatu. 

– Naszą przewagą konkurencyjną jest to, że Sii Polska łączy wieloletnie, bogate doświadczenie w branży IT ze zróżnicowaną wiedzą z wielu sektorów. Planujemy dalszy rozwój zespołu – w ciągu roku chcielibyśmy powitać w naszym centrum 100 kolejnych specjalistów, realizując przy tym ambitne projekty i wspierając biznesy naszych klientów. Obecnie skupiamy się przede wszystkim na zarządzaniu danymi, UX i UI, marketingu i HR – mówi Natalia Buczel, Business Advisory and BPO Competency Center Director w Sii Polska. 

Zaawansowane narzędzia i wiedza specjalistyczna w złożonych projektach 

Rozwiązania oferowane przez Centrum Kompetencyjne Doradztwa Biznesowego i BPO to połączenie biznesowego know-how i dobrze dobranych rozwiązań technologicznych. Zróżnicowane doświadczenie zespołu z różnych sektorów – finansów, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego, sektora publicznego i produkcji, jest poparte imponującymi referencjami od czołowych międzynarodowych klientów. 

Wśród zrealizowanych przez zespół projektów jest m.in. wsparcie w procesie migracji danych oraz uruchomieniu operacji dla nowo powstałego polskiego oddziału Allfunds Bank. Zespół Sii był również zaangażowany we wdrożenie programu rozwoju efektywnej współpracy w Reckitt, międzynarodowej firmie produkującej i promującej dobra konsumpcyjne. Współpraca koncentrowała się na ułatwieniu pracy zespołu poprzez zaprojektowanie programu szkoleniowego oraz, jako produkt końcowy, zapewnieniu menedżerom zestawu narzędzi wpływających na ogólną wydajność zespołu do wykorzystania w całej organizacji. 

KYC, AML i CFT – profesjonalne wsparcie w zakresie compliance 

Ponieważ spełnienie wymogów regulacyjnych jest priorytetem dla instytucji z sektora finansowego, Centrum Kompetencyjne Doradztwa Biznesowego i BPO oferuje klientom profesjonalne wsparcie w zakresie przestrzegania norm prawnych poprzez proces weryfikacji klienta (Know Your Customer), jak również zapewnienie zgodności z regulacjami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (Anti-Money Laundering/Counter Financing of Terrorism). Wartym uwagi projektem zrealizowanym przez zespół jest wsparcie w procesach KYC dla instytucji finansowej z Wielkiej Brytanii działającej w branży nieruchomości. Usługi świadczone dla tego klienta obejmowały tworzenie pełnych profili KYC, ocenę ryzyka AML, przeprowadzanie badań w tle oraz monitorowanie transakcji. 

– Możliwości rozwoju kariery w zakresie doradztwa biznesowego i BPO są nieograniczone, ponieważ zespół oferuje usługi z wielu obszarów. W tej chwili nasze działania rekrutacyjne koncentrujemy głównie na specjalistach w zakresie zarządzania danymi, analitykach KYC, analitykach biznesowych i projektantach UX/UI – wyjaśnia Szymon Pawelka, Resource Manager w Sii Polska. 

Dowiedz się więcej o ofercie Centrum Kompetencyjnego Doradztwa Biznesowego i BPO lub aplikuj i dołącz do nas!  

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?