top-image
WSTECZ

Jacek Czarnota od kwietnia w barwach Sii

W kwietniu do Sii dołączył Jacek Czarnota, który przez ponad 20 lat pracował w SAS Institute, gdzie odpowiadał za sektor bankowy. Nowy Dyrektor Banking Business Unit jest ekspertem w zakresie analityki biznesowej, wspierającej kluczowe inicjatywy, m.in. zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie ryzykiem i zapobieganie nadużyciom finansowym.

Pod koniec kwietnia do warszawskiego oddziału Sii dołączył Jacek Czarnota, który wcześniej odpowiadał za sprzedaż i wdrożenia w sektorze bankowym w SAS Institute, firmie zajmującej się szeroko rozumianym Business Intelligence. Jacek Czarnota nadzorował pracę ponad 100-osobowego zespołu handlowców i konsultantów, realizującego projekty dla największych banków w Polsce. Sii poszukiwało eksperta z tego obszaru ponieważ, po wielu udanych realizacjach projektów dla instytucji finansowych, firma skupia się na rozbudowie kompleksowych rozwiązań dla klientów z sektora bankowego.

Pełniąc funkcję Banking Business Unit Director w Sii Warszawa, Jacek Czarnota będzie poszukiwał kolejnych ciekawych projektów z sektora bankowego do portfolio Sii. Dogłębna znajomość branży pozwoli na rozwój zespołów sprzedaży i pozyskanie kluczowych partnerów spośród największych polskich i zagranicznych instytucji finansowych.

– Dołączenie do dla mnie szansa na rozwój i dotarcie z usługami Sii do największych banków w Polsce. Przekonało mnie szerokie podejście do technologii, możliwość wykorzystania dotychczasowej wiedzy i doświadczeń, dynamika rozwoju firmy i wspaniały zespół – mówi Jacek Czarnota.

Zdaniem nowego Dyrektora Business Unitu 15 wartości Sii ma kluczowe znaczenie w biznesie. – Szczególne znaczenie ma dla mnie praca zespołowa. Wymiana informacji, wzajemne wsparcie i ostatecznie osiągnięcie wspólnego celu to podstawa. Bardzo ważne są również szacunek i elastyczność, bo każdy może wnieść istotny wkład i pomysł. Niektóre decyzje są często trudne, ale muszą wynikać z dialogu i wzajemnej współpracy. Kluczowa jest także pasja, ponieważ żyjemy w ciekawych czasach, a świat zmienia się w niesamowitym tempie. Uczestniczenie w tej zmianie jest fascynujące i daje poczucie wpływu na nową rzeczywistość – podkreśla nowy Dyrektor.

Prywatnie Jacek Czarnota jest ojcem dwóch synów i aktywnym sportowcem. Od siódmego roku życia trenuje tenisa, ma na swoim koncie kilka maratonów i kilkadziesiąt półmaratonów. Gdy nie jest na korcie lub bieżni, uprawia narciarstwo, golfa albo nadrabia zaległości z literatury.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?