Previous Page

Aktualności

To już trzecia nagroda dla Sii w 2016 –  Sii najlepszym dostawcą usług IT w Polsce!
Strona główna Aktualności Nagrody To już trzecia nagroda dla Sii w 2016 – Sii najlepszym dostawcą usług IT w Polsce!

To już trzecia nagroda dla Sii w 2016 – Sii najlepszym dostawcą usług IT w Polsce!

Przewiń w dół

05 lutego 2016

  • podziel się:

4 lutego 2016 w hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której po raz 3 przyznano nagrody CEE Shared Services & Outsourcing Awards. Sii zwyciężyło w kategorii firm świadczących usługi IT w Polsce!

Nagroda CEE Shared Services & Outsourcing Awards przyznawana jest najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom sektora outsourcing i usług współdzielonych regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nagroda przyznana została przez kapitułę składającą się z  ponad 30 osobistości świata biznesu.

W uroczystej gali oraz poprzedzającej ją forum, uczestniczyło 275 przedstawicieli kadry zarządzającej z 21 krajów z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Indii.

Nagrody przyznano w 26 kategoriach, w sumie nominowano 179 miast, firm i osób indywidualnych  – przedstawicieli biznesu regionu Europy Środkowo–Wschodniej. W swojej kategorii –  IT Services  Firm of the Year – Poland (Dostawcy usług IT w Polsce), Sii konkurowała z takimi firmami jak: ATOS IT Services, Connectis Warsaw i Century Link.

Więcej informacji o CEE Shared Services & Outsourcing Awards znajdziecie pod:

http://ceeoutsourcingawards.com/2016/winners.html

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]