Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska rozwija się pomimo pandemii – 553 specjalistów dołączyło do firmy w pierwszym kwartale 2021

Sii Polska niejednokrotnie udowadniała, że tworzy nie tylko przyjazne, ale również stabilne miejsce pracy. 6-krotny zdobywca tytułu Great Place to Work nie poddaje się pandemii i kolejny raz może pochwalić się świetnymi wynikami. Zapotrzebowanie na ekspertów Sii Polska nie maleje a ostatni kwartał okazał się rekordowy pod kątem liczby zatrudnionych osób – do firmy dołączyło aż 553 specjalistów. Obecnie spółka zatrudnia już ponad 5 000 Power People w 14 lokalizacjach w całej Polsce. 

Pomimo pandemii Sii Polska dalej dynamicznie się rozwija, zatrudniając najwyższej klasy ekspertów. Ostatni kwartał okazał się rekordowy dla 6-krotnego zdobywcy tytułu Great Place to Work – do firmy dołączyło 553 specjalistów. Dodatkowo, na początku roku liczba pracowników przekroczyła 5 000 ekspertów w 14 oddziałach w Polsce. Wiodące marki z różnych sektorów wybierają Sii jako dostawcę usług IT, inżynieryjnych, BPO i doradczych, w tym Mercedes, Puma, Roche, ABB, Reckitt Benckiser, mBank, Staples, Ingenico, Credit Suisse, 3M, Qiagen i wiele więcej.

– Za nami rekordowy kwartał. Nasi klienci nie zwalniają tempa i nadal aktywnie poszukują nowych pracowników! Kandydatów do Sii Polska przyciągają przede wszystkim różnorodne i ambitne projekty realizowane dla globalnych marek, możliwości rozwoju i to, że jesteśmy stabilnym pracodawcą. Wciąż mamy wiele otwartych stanowisk dla osób o różnym stopniu doświadczenia. Od początku pandemii prowadzimy przyjazny, zdalny proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy, przez sprawdzenie techniczne, podpisanie umowy i dostarczenie sprzętu, aż po wdrożenie do nowych obowiązków – mówi Wojciech Dreja, Head of Recruitment w Sii Polska.

Ponad 30% nowo zatrudnionych osób pochodzi z programu poleceń. Najwięcej rekomendacji Sii otrzymuje od pracowników, którzy są najlepszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o atmosferze pracy oraz możliwościach rozwoju w firmie.

Dowiedz się więcej i dołącz do jednego z najlepszych miejsc pracy w Polsce.

Pierwszy kwartał 2020 roku przyniósł firmie wiele ekscytujących projektów. Zapotrzebowanie na specjalistów Sii Polska widać w każdym z sektorów: od medycznego, przez finansowy, bankowy czy e-commerce, po motoryzacyjny. Do projektów poszukiwani są programiści Java, .NET, Front-end, Python, C++, inżynierowie DevOps, analitycy biznesowi czy testerzy automatyzujący. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce kariera.

Poznaj lepiej Sii Polska

Image
Obejrzyj wideo

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?