Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

SiiCareer jest to rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach biur karier uczelni wyższych.

Składa się ono z trzech komponentów:

  • Portal Studenta/Absolwenta – platforma dedykowana studentom/absolwentom,
  • Portal Pracodawcy – platforma dedykowana pracodawcom,
  • Nawigator karier – specjalnie dostosowany pod potrzeby biur karier i przeznaczony dla pracowników biur karier system Microsoft Dynamics 365.

SiiCareer to w pełni zintegrowane środowisko, w którym następuje trójstronna komunikacja w czasie rzeczywistym. Nawigator karier przesyła do Portalu Kariery oraz Portalu Pracodawcy informacje, które są podstawą do działań obu tych grup. Z kolei Portale przesyłają do Nawigatora informacje na temat aktywności i działań klientów oraz pracodawców.

Zintegrowane środowisko trzech komponentów

Portal studenta/absolwenta pozwala na tworzenie indywidualnych profili studentów/absolwentów na podstawie posiadanych umiejętności oraz obszarów zainteresowań. Umożliwia również dodawanie niezbędnych dokumentów aplikacyjnych, które potem widoczne są dla przyszłych pracodawców. Na portalu studenta/absolwenta następuje automatyczne dopasowywanie ofert pracy, stażu i praktyk do danego profilu każdego studenta/absolwenta. Funkcjonalność portalu pozwala na aplikowanie na opublikowane oferty, a także swobodny zapis na wydarzenia oraz doradztwo zawodowe.

SIICAREER trójstronna komunikacja

Za pomocą portalu pracodawcy możliwe jest tworzenie indywidualnych profili pracodawców, którzy w prosty i szybki sposób mogą publikować oferty pracy, stażu czy praktyk. Dodatkowym atutem jest zaimplementowanie modułu powiadomień, dzięki któremu pracodawca bezpośrednio komunikuje się z danym studentem/absolwentem. Dzięki temu rozwiązaniu pracodawca staje się beneficjentem zoptymalizowanego procesu rekrutacji, co oznacza, że bezproblemowo korzysta z bazy studentów/absolwentów (którzy wcześniej wyrazili zgodę na udostępnienie swojego profilu pracodawcom), automatycznie dopasowuje oferty pracy/stażu/praktyk do profili studentów/absolwentów bądź też wyszukuje studentów/absolwentów po określonych kompetencjach.

SIICAREER trójstronna komunikacja

Trzecim komponentem jest Nawigator Karier, czyli dedykowanym pracownikom biur karier system Microsoft Dynamics 365. Zapewnia on nieograniczony dostęp do danych zintegrowanych w czasie rzeczywistym. W tym miejscu gromadzone są wszystkie informacje o studentach/absolwentach i pracodawcach. W nawigatorze odkładane są informacje o profilach kandydatów, załączanych dokumentach czy też aplikacjach na wydarzenia organizowane przez pracodawców. Pracownicy biur karier mają również dostęp do dopasowanych ofert pracy studentów/absolwentów jak i aplikacji na oferty pracy. W systemie kumulowane są także informacje o publikowanych ofertach pracy/stażu/praktyk przez pracodawców. Pracownicy biur mogą w tym miejscu tworzyć dynamiczne raporty oraz statystki, a także wysyłać automatyczne powiadomienia oraz ankiety.

SiiCareer ma na celu przede wszystkim połączenie świata komercyjnego, czyli pracodawców, z młodymi ludźmi wchodzącymi na rynek pracy. Dzięki temu rozwiązaniu studenci/absolwenci mogą w szybki i prosty sposób znaleźć odpowiednie oferty staży i praktyk, a w przyszłości wymarzone zatrudnienie. Niewątpliwie wpływa to również na wzrost konkurencyjność uczelni, która kusi zwiększoną gwarancją na znalezienie wymarzonego miejsca pracy.

5/5 ( głos: 1)
Ocena:
5/5 ( głos: 1)
Autor
Avatar
Elżbieta Małkiewicz

Konsultant w Centrum Kompetencyjnym Dynamics 365 w Sii

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej artykułów

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj naszego bloga i otrzymuj informacje o najnowszych wpisach.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Competency Center Director

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?