Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Klient

Najstarsza i największa firma ubezpieczeniowa w Polsce, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Wyzwanie

W trakcie wdrożenia systemu HRMS (aplikacja do zarządzania zasobami ludzkimi) okazało się, że tak rozległa implementacja wymaga odrębnego planowania i koordynacji testów po stronie Klienta. Już po krótkiej analizie stało się oczywiste, że zakres testów przewidziany przez wykonawcę nie obejmuje wielu kluczowych przypadków testowych, a co więcej – odbywa się bez uzgodnionego z rozproszonym klientem wewnętrznym planu testów.

Co zrobiliśmy

Inżynierowie Sii, mimo przystąpienia do projektu w jego końcowej fazie, zdecydowali się na realizację pełnego cyklu projektowego – od opracowania planu testów, przez opracowanie przypadków testowych, koordynację testów z biznesem aż po nadzór nad wykonaniem testów oraz analizę błędów.

Efekty

W trakcie projektu do naszego lidera testów dołączyliśmy właściwego konsultanta dziedzinowego oraz specjalistów od produktu Oracle HRMS. W sposób niewidoczny i bezkosztowy dla naszego klienta cały projekt wspierany był wiedzą kilkunastu naszych inżynierów.

Oprócz satysfakcji Klienta z merytorycznej wartości pracy naszych inżynierów niebagatelne znaczenie miała optymalizacja kosztów – zamiast angażowania na 2 miesiące drogiego konsultanta HRMS, delegowaliśmy do projektu doświadczonego lidera testów z okresowym wsparciem specjalistów dziedzinowych.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?