Klient

Najstarsza i największa firma ubezpieczeniowa w Polsce, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

Wyzwanie

W trakcie wdrożenia systemu HRMS (aplikacja do zarządzania zasobami ludzkimi) okazało się, że tak rozległa implementacja wymaga odrębnego planowania i koordynacji testów po stronie Klienta. Już po krótkiej analizie stało się oczywiste, że zakres testów przewidziany przez wykonawcę nie obejmuje wielu kluczowych przypadków testowych, a co więcej – odbywa się bez uzgodnionego z rozproszonym klientem wewnętrznym planu testów.

Co zrobiliśmy

Inżynierowie Sii, mimo przystąpienia do projektu w jego końcowej fazie, zdecydowali się na realizację pełnego cyklu projektowego – od opracowania planu testów, przez opracowanie przypadków testowych, koordynację testów z biznesem aż po nadzór nad wykonaniem testów oraz analizę błędów.

Efekty

W trakcie projektu do naszego lidera testów dołączyliśmy właściwego konsultanta dziedzinowego oraz specjalistów od produktu Oracle HRMS. W sposób niewidoczny i bezkosztowy dla naszego klienta cały projekt wspierany był wiedzą kilkunastu naszych inżynierów.

Oprócz satysfakcji Klienta z merytorycznej wartości pracy naszych inżynierów niebagatelne znaczenie miała optymalizacja kosztów – zamiast angażowania na 2 miesiące drogiego konsultanta HRMS, delegowaliśmy do projektu doświadczonego lidera testów z okresowym wsparciem specjalistów dziedzinowych.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?