PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Dział Engineering Services realizuje projekty w obszarze automatyki przemysłowej. Obecnie poszukujemy Inżynierów Automatyków w związku z nowymi projektami dla branży motoryzacyjnej i intralogistycznej.

Osoba na tym stanowisku musi być gotowa do pracy w trybie hybrydowym oraz podróżowania 50% czasu w roku.

Twoje zadania

  • Programowanie sterowników przemysłowych (Siemens, Beckhoff)
  • Uruchamianie systemów automatyki przemysłowej i robotyki u klientów w Polsce i za granicą
  • Udział w testach FAT/SAT oraz wsparcie produkcji
  • Przygotowanie oprogramowania, dokumentacji technicznej i projektowej ze szczególnym uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa i standardów przemysłowych
  • Parametryzacja, uruchomienie i optymalizacja pracy komponentów automatyki przemysłowej (prasy, systemy wizyjne, napędy itp.)
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Sii, m.in. w Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (Siemens lub Beckhoff)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych około 50% czasu w roku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej/ intralogistycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość dodatkowego sterownika np. Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley

Nr oferty 240912-Y27XZ

Technologies & tools

Engineering Services implements projects in the field of industrial automation. We are currently seeking Automation Engineers in connection with new projects for the automotive and intralogistics industries.

The person in this position must be willing to work in hybrid mode and travel 50% of the time per year.

Your tasks

  • Programming of industrial controllers (Siemens, Beckhoff)
  • Commissioning of industrial automation and robotics systems at customers in Poland and abroad
  • Participation in FAT/SAT testing and production support
  • Preparation of software, technical and design documentation with particular emphasis on safety requirements and industrial standards
  • Parameterization, commissioning and optimization of industrial automation components (presses, vision systems, drives, etc.).
  • Participation in interesting projects implemented by Sii, including in Poland, Sweden, Netherlands, Germany, Czech Republic, UK, USA and Canada

Requirements

  • Experience working with PLCs (Siemens or Beckhoff)
  • Willingness to travel approximately 50% of the time per year
  • Higher technical education (Automation, Robotics, Mechatronics or related)
  • Minimum 2 years of experience in a similar position, preferably experience in the automotive/intralogistics industry
  • Knowledge of English at a communicative level

Nice to have

  • Familiarity with additional controller e.g. Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley

Job no. 240912-Y27XZ

Automatyk – Programista PLC

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.