PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w kraju. Ciągły rozwój, ambitne plany i nowe wyzwania, jakie stoją przed nami wpłynęły na decyzję o powiększeniu wewnętrznego zespołu Legal, który w chwili obecnej liczy 12 osób.

Dział Prawny zajmuje się bieżącą obsługą prawną oraz wsparciem prawnym spółki, ściśle współpracując z poszczególnymi departamentami biznesowymi i zarządem oraz uczestnicząc w procesach biznesowych spółki.

Twoje zadania

  • Sporządzanie i weryfikacja umów zawieranych przez spółkę oraz udział w ich negocjowaniu
  • Tworzenie opinii prawnych oraz bieżące konsultacje prawne
  • Przygotowywanie wzorów umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych obowiązujących w spółce
  • Wsparcie biznesowo-prawne we wszelkich aspektach działalności spółki

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku: prawo (dodatkowym atutem będzie odbywanie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej)
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorstwa
  • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w spółce o podobnym profilu (IT) oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie), w tym znajomość terminologii prawniczej oraz doświadczenie opracowywaniu dokumentów prawych
  • Pro-biznesowe podejście do powierzonych przez spółkę spraw

Nr oferty 240926-2B0TA

We are the fastest growing IT and industrial engineering company in the country. Continuous growth, ambitious plans and new challenges ahead influenced the decision to expand the internal Legal team, which currently numbers 12 people.

The Legal Department handles the company's day-to-day legal services and support, working closely with the various business departments and management and participating in the company's business processes.

Your tasks

  • Drafting and reviewing contracts concluded by the company and participating in their negotiation
  • Preparation of legal opinions and ongoing legal consultations
  • Preparation of model contracts, procedures and other legal documents applicable to the company
  • Business and legal support in all aspects of the company's operations

Requirements

  • Completed university degree in the following field: law (an additional advantage will be the completion of a lawyer's or attorney's apprenticeship)
  • A minimum of one year of work experience in a law firm or legal department of a company
  • Experience in a company with a similar profile (IT) and experience in working in an international environment are welcome
  • Very good knowledge of English (spoken and written), including knowledge of legal terminology and experience in preparing legal documents
  • Pro-business approach to the matters entrusted by the company

Job no. 240926-2B0TA

Młodszy prawnik

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.