PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Poszukujemy Inżyniera Procesu/ Technologa z doświadczeniem we wtrysku tworzyw sztucznych i procesach chemicznych do pracy w Jelczu-Laskowicach dla klienta z branży motoryzacyjnej. W tej roli będziesz odpowiedzialny za rozwój i optymalizację procesów produkcyjnych, wspierając wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jeśli masz doświadczenie w tych dziedzinach i szukasz nowych wyzwań w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie! Praca odbywa się bezpośrednio u klienta, dając możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w sektorze motoryzacyjnym.

Twoje zadania

  • Praca z narzędziami wtryskowymi i adaptacja procesów, wprowadzanie zmian w parametrach
  • Nadzór i optymalizacja procesów wtrysku tworzyw sztucznych (procesów chemicznych)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technicznej, w tym instrukcjami pracy
  • Wdrażanie ulepszeń produktów na podstawie wyników testów
  • Testowanie nowych rozwiązań i innowacji w procesie produkcyjnym
  • Codzienne raportowanie działań i postępów

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi i procesach wtrysku tworzyw sztucznych
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Duża dbałość o szczegóły w dokumentacji procesowej
  • Dyspozycyjność do pracy na miejscu w siedzibie klienta

Mile widziane

  • Doświadczenie z procesem wtrysku pianek PUR

Nr oferty 240930-7BM4G

We are looking for a Process Engineer/Technologist with experience in plastic injection molding and chemical processes to work in Jelcz-Laskowice for a client in the automotive industry. In this role you will be responsible for the development and optimization of manufacturing processes, supporting the implementation of innovative technological solutions. If you have experience in these areas and are looking for new challenges in a dynamic environment, this offer is for you! The work takes place directly at the client's site, giving you the opportunity to make a real impact on technology development in the automotive sector.

Your tasks

  • Working with injection molding tools and adapting processes, making changes in parameters
  • Supervision and optimization of plastic injection processes (chemical processes)
  • Create and update process and technical documentation, including work instructions
  • Implementing product improvements based on test results
  • Testing new solutions and innovations in the production process
  • Daily reporting of activities and progress

Requirements

  • Experience in tool handling and plastic injection processes
  • Ability to read and interpret technical drawings
  • Fluent communication skills in English
  • Strong attention to detail in process documentation
  • Availability to work on-site at customer premises

Nice to have

  • Experience with the PUR foam injection process

Job no. 240930-7BM4G

Inżynier procesu – formy wtryskowe

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.