Starszy Administrator Systemów Microsoft

Lokalizacja: Wrocław

Kamil z Lublina
Zadania
  • Praca w międzynarodowym, rozproszonym środowisku opartym o rozwiązania Microsoft
  • Wsparcie przy migracji środowisk Active Directory i powiązanych systemów
  • Administrowanie rozległymi systemami i usługami opartymi o rozwiązania: Windows Server, Active Directory, Exchange, MS SQL
  • Planowanie i implementacja architektury serwerowej
  • Opracowywanie rozwiązań serwerowych zgodnie z wymaganiami
  • Utrzymanie i wdrażanie systemów opartych o rozwiązania Microsoft
Wymagany profil
  • Minimum 5 lat doświadczenia w administrowaniu systemami serwerowymi z rodziny Microsoft
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań serwerowych z rodziny Microsoft, w szczególności Windows Server, Active Directory, Exchange, MS SQL
  • Doświadczenie w migracji środowisk Microsoft
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzia Dell Migration Manager for Active Directory (d. Quest)
  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (szkolenia 2-3 razy w miesiącu)
  • Dostęp do biblioteczki technicznej, portali e-learningowych i spotkań„knowledge sharing”
  • Międzynarodowe i kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
  • Jasny system oceny i feedbacku
  • Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet relokacyjny dla osób z poza Wrocławia
  • Stabilne zatrudnienie w najlepszym miejscu pracy IT w Polsce!

Prosimy o przesłanie swojego CV razem z informacją,z jakiego portalu pochodzi ogłoszenie

Wyślij wiadomość

podziel się ze znajomymi

captcha