Java Developer (Java 8, Gradle, NoSQL, InteliiJ)

Lokalizacja: Katowice

Kamil z Lublina
Zadania

Udział w nowym projekcie w bankowości realizowany przez Sii w Katowicach. Projekt dotyczy przepisania jednej z kluczowych aplikacji na "lżejszą" wersję.

Stos technologiczny obejmuje:

  • Java 8 / JEE
  • Spring / Spring Boot
  • Tomcat 8
  • NoSQL
  • GRADLE
  • InteliiJ
  • Hibernate
  • JSF / JSP / EJB

Wymagany profil

  • Znajomość i doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Java / JEE
  • Doświadczenia ze wskazanymi technologiami i narzędziami będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Chęć nauki i zdobywania nowego doświadczenia

Oferujemy
  • Pracę w ciekawym projekcie w bankowości z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Atrakcyjne warunki pracy, elastyczność oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (zależnie od preferencji)
  • Dodatkowe świadczenia jak Multisport, bony do popularnych sieci handlowych, bilety do kina, bony na podróże
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kursy językowe
  • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland 2015 i 2016"

Wyślij wiadomość

podziel się ze znajomymi

captcha