Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

NAGRODY DLA SII

Od początku tego roku Sii otrzymało już dziewięć nagród! Cieszą o tyle bardziej, że zostały przyznane w trakcie naszego 10-lecia! Zobaczcie, w których obszarach Sii zostało docenione 🙂

 

 

W tym roku, już po raz czwarty z rzędu otrzymaliśmy nagrodę w prestiżowym konkursie AudIT, organizowanym przez wydawcę Computeworld. Tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce to wyróżnienie przyznawane na podstawie anonimowej ankiety pracowników, badającej ich satysfakcję, poziom zaangażowania oraz czynniki motywacyjne. Tym bardziej cieszy fakt, że połowa pracowników Sii to entuzjaści, czyli osoby, które silnie identyfikują się z firmą, wierzą w nią, a swoim działaniem motywują i inspirują innych. Oby tak dalej! Więcej na temat tej nagrody przeczytacie tutaj.

Również w tym roku, już po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy tytuł Great Place to Work! Pracownicy oraz niezależny audyt działań HR potwierdziły, że Sii jest Najlepszym Miejscem Pracy. Jest on przyznawany w 75% na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników oraz w 25% w oparciu o wyniki audytu działań HR. Miejsce pracy jest oceniane pod kątem pięciu wymiarów: wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa. W tym roku firma poprawiła swój wynik o 1 punkt procentowy, aż 86% pracowników uznało, że jesteśmy Najlepszym Miejscem Pracy w kategorii „powyżej pięciuset pracowników”. Dowiedz się więcej!

Znowu wyliczamy, ale już po raz piąty zostaliśmy uhonorowani zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Wzrost przychodów naszej firmy w najnowszym rankingu, obliczony na podstawie danych finansowych z lat 2012 – 2014, wyniósł 169%! Więcej!

Zostaliśmy także uhonorowani tytułem Outsourcing Stars, przyznawanym dla najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu IT w Polsce. W wyborze zwycięzcy, brane były pod uwagę wzrost zatrudnienia i przyrost liczby kontraktów. Zwiększenie liczby pracowników w 2015 roku o ponad 20% oraz stałe poszerzanie portfolio oferowanych usług, nowi klienci z całego świata sprawiły, że ten zaszczytny tytuł został nam przyznany w kategorii firm z sektora IT. Czytaj więcej!

 

W tym roku zostaliśmy także, już po raz trzeci, uhonorowani nagrodą CEE Shared Services & Outsourcing Awards w kategorii firm świadczących usługi IT w Polsce! Nagroda ta jest przyznawana przez kapitułę składającą się z  ponad 30 osobistości świata biznesu, najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom sektora outsourcing i usług współdzielonych regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznano w 26 kategoriach, w sumie nominowano 179 miast, firm i osób indywidualnych  – przedstawicieli biznesu regionu Europy Środkowo–Wschodniej. W swojej kategorii –  IT Services  Firm of the Year – Poland (Dostawcy usług IT w Polsce) konkurowaliśmy z takimi firmami jak: ATOS IT Services, Connectis Warsaw i Century Link. Sprawdź więcej!

Kolejnym sukcesem jest nasza obecność na prestiżowej liście Inc. 5000 Europe! Jest ona zestawieniem publikowanym przez amerykański magazyn Inc., wiodące wydawnictwo skierowane do przedsiębiorców i właścicieli prywatnych firm, koncentrujące się na tematyce rozwoju firm. Ranking dla USA ukazuje się od 1982 roku, dla Europy od roku 2015. Więcej!

I wisienka na torcie a w zasadzie dwie! W prestiżowym konkursie European Business Awards otrzymaliśmy aż dwa tytuły – National Champion dla Polski, przyznawany przez kapitułę konkursu oraz tytuł National Public Champion dla Polski, w kategorii „Elite Growth Strategy of the Year”, przyznawany w drodze powszechnego głosowania. Konkurs trwał 16 miesięcy a do rywalizacji stanęło 32 000 przedsiębiorstw z całej Europy! Sprawdź szczegóły!

 

Dodatkowo Sii może pochwalić się otrzymaniem certyfikatu zgodności z normą ISO 9001:2008. ISO 9001 to standard rozpoznawany i akceptowany na całym świecie, dlatego certyfikat zgodności miał być przede wszystkim potwierdzeniem wysokiej jakości procesów i świadczonych usług dla naszych klientów. Proces wdrożenia systemu ISO rozpoczął się w czerwcu ubiegłego roku i trwał 10 miesięcy! Zakres audytu obejmował usługi informatyczne w zakresie rozwoju oprogramowania i integracji systemów, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i inżynieryjnych, świadczone według określonych modeli współpracy z klientem. Głównymi procesami objętymi certyfikacją były: sprzedaż, rekrutacja, dostarczanie usług i administracja. Wdrożenie angażowało wielu pracowników a nawet Grega, ale udało się! Wielkie gratulacje dla Aleksandry Malinowskiej, Specjalistki ds. Jakości Procesów Biznesowych w Sii, odpowiedzialnej za wdrożenie systemu ISO. Dobra robota! Czytaj więcej!

Dziękujemy wszystkim pracownikom za pracę pełną pasji, chęć rozwoju firmy i siebie, pozytywną energię. Dzięki Wam otrzymujemy te nagrody!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?