Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowe pasje i projekty społeczne – Sii Power People działają dalej!

W lutym Sii Polska przeprowadziła kolejne nabory wniosków do dwóch Programów CSR dla pracowników: Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, na które rocznie przeznacza ponad 500 000 zł. Pomimo pandemii, programy są nadal niezwykle popularne – swoje inicjatywy zgłosiło łącznie ponad 53 osoby, a 30 dostało grant na realizację swoich projektów. W najbliższym czasie pracowników Sii Polska czeka wiele nowych warsztatów, obozów sportowych, eventów oraz inicjatyw wolontariackich.

Nowe projekty Sii Power Volunteers

W nadchodzącym półroczu ponownie odbędzie się ogólnopolska akcja wsparcia schronisk dla bezdomnych zwierząt PSii Patrol – to będzie już jej 3 edycja. W Poznaniu wolontariusze z Sii spotkają się znowu w stajni Stare Bojanowo na hipoterapii i pracach porządkowych, a w Gdańsku na cyklu warsztatów w ogrodzie Stowarzyszenia „Dom na Skraju”. Na wszystkie akcje wolontariusze z Sii Polska mogą zabrać swoje rodziny i zaangażować bliskich w inicjatywy społeczne. Ponadto firma wesprze lubelską Fundację Przed Czasem, dzięki czemu wcześniaki – także rodziców z Sii – otrzymają dofinansowanie do specjalistycznych badań dzieci przedwcześnie urodzonych. Firmowa załoga uda się na międzynarodowy charytatywny rajd samochodowy Złombol do Turcji.

Pasje znane i zupełnie nowe

Sii Polska nieustannie wspiera swoich sportowców w lubianych i popularnych dyscyplinach: w grupie biegowej, siatkarskiej czy piłkarskiej, a także cyklistów z Sii Cycling Team oraz nowy rowerowy team żeński. Niezwykłe sportowe emocje czekają pracowników na kursach i warsztatach w ramach Sii Sailing Team: będą regaty i kursy doszkalające. Firma będzie także w Gdańsku wspierać swoich pasjonatów surfingu, a zespół inżynierów Embedded będzie rozwijać i udoskonalać EVVĘ – projekt farmy ekologicznej opartej na sztucznej inteligencji. W ramach wsparcia projektów technologicznych, firma kontynuuje także współpracę z Inżynierem Domu. Nadal też wspiera pasjonatów fotografii.

Warsztaty, eventy i obozy

Z wydarzeń sportowo-kulturalnych na wielbicieli breakdance czeka kolejna edycja Festiwalu Show&Prove koło Piły, a po raz pierwszy w Katowicach będziemy mogli śledzić zmagania tancerzy i tancerek na egzotycznym festiwalu tańca hinduskiego.

Nowością jest powstanie grupy jeździeckiej i planowany obóz dla pasjonatów jazdy konnej. Planowane są też nowe cykle warsztatów 3 pasjonatek: warsztaty piwne w Gdańsku, ceramiczne w Warszawie i warsztaty ze stylizacji w Warszawie.

Sportowcy na start!

W tej edycji pozytywnie rozpatrzono wnioski o grant dla sportowców indywidualnych, którzy reprezentują wysoki poziom i wezmą udział w zawodach międzynarodowych w barwach Sii. Będą to: Emilia Lendzion-Barszcz w zawodach Enduro, Krzysztof Miszewski w Mistrzostwach Świata Ironman 70.3, Jarek Wanatowicz w Mistrzostwach Świata w footballu stołowym.

Chcesz pracować z ludźmi pełnymi pasji? Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do zespołu Sii Polska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?