Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Współcześnie zaobserwować można rosnącą liczbę powstających aplikacji internetowych, które cieszą się popularnością wśród milionów użytkowników na całym świecie. W związku z tym, istotnym aspektem staje się zapewnienie ich dostępności i płynnego działania. Aby te aplikacje były jak najbardziej wydajne i dostępne, niezbędne jest przeprowadzanie kompleksowych testów wydajnościowych.

Na naszym kanale na YouTube’ie właśnie rozpoczęliśmy serię, w której będziemy odkrywać jedno z najnowocześniejszych narzędzi do testowania wydajności aplikacji internetowych o nazwie k6. To właśnie dzięki k6 przeprowadzanie testów wydajnościowych staje się nie tylko koniecznością, ale również przyjemnością 😊

Z pierwszego odcinka dowiesz się, czym k6 wyróżnia się spośród innych narzędzi i jakie korzyści może przynieść Twojemu projektowi. Nie tylko omówimy wersje płatne i darmowe, ale również przedstawimy Ci potencjalne możliwości jego rozwoju.

To dopiero początek, bo mamy w planach aż 8 odcinków, w których zgłębimy różne aspekty korzystania z k6. Zaczniemy od podstaw, jakimi jest tworzenie pierwszych scenariuszy testowych i ich parametryzacja. Następnie przejdziemy do bardziej zaawansowanych zagadnień, takich jak rozwój kompleksowego frameworka testowego oraz integracja z narzędziami zewnętrznymi. Wspólnie odkryjemy wszystko, co jest niezbędne dla przeprowadzenia skutecznych testów wydajnościowych.

Przygotuj się na fascynującą, techniczną podróż przez świat testów wydajnościowych z k6 jako naszym niezawodnym przewodnikiem. Bądź na bieżąco, subskrybuj nasz kanał na YouTube’ie i regularnie odwiedzaj nasz blog, aby nie przegapić kolejnych odcinków!

Obejrzyj pierwszy z nich:

Do zobaczenia na naszym kanale – czekamy na Twój komentarz!

***

A jeśli chcesz poczytać o k6, zajrzyj koniecznie do artykułu Grzegorza.

5/5 ( głosy: 6)
Ocena:
5/5 ( głosy: 6)
Autor
Avatar
Grzegorz Piechnik

Performance Test Engineer z udokumentowanym doświadczeniem w branży bankowej, giełdowej i streamingowej. Jego praca skupiona jest głównie na pełnej automatyzacji procesów wydajnościowych oraz zarządzaniu obserwowalnością w systemach. Poza pracą prowadzi bloga dotyczącego CyberSecurity, Devops i wydajności aplikacji oraz zajmuje się rozwojem narzędzi open source. Ponadto edukuje, szkoli i wprowadza nowe osoby do branży IT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej artykułów

Bądź na bieżąco

Zasubskrybuj naszego bloga i otrzymuj informacje o najnowszych wpisach.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Competency Center Director

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?