Klient

Międzynarodowy wytwórca oraz dostawca świadczący usługi związane z lotnictwem, zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, automatyką budynkową, w tym systemami alarmowymi. Zatrudnia około 200.000 pracowników na całym świecie.

Wyzwanie

Skuteczne rozbudowanie zespołu testowego w krótkim czasie w związku z coraz większym spływem projektów z innych oddziałów firmy w Stanach czy Kanadzie.

Co zrobiliśmy

Sii w Gdańsku na zlecenie swojego Klienta stworzyło Centrum Testów – zespół testerów Firmware&Software, który realizuje kompleksowy proces zapewnienia jakości oprogramowania. Zespół znajduje się w siedzibie Sii w Gdańsku i ściśle współpracuje z odziałem Klienta, który również znajduje się w Gdańsku.

Efekty

Sprawne pozyskanie odpowiednich profili kandydatów i zbudowanie stabilnego i kompetentnego zespołu testerów, którzy poznali specyfikę, środowisko pracy oraz narzędzia charakterystyczne dla projektów realizowanych przez Klienta.
Nastąpiło również obniżenie kosztów realizacji projektów w obszarze Quality Assurance poprzez outsourcing całego zespołu (praca odbywa się w naszej lokalizacji i na naszym sprzęcie).

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?