Developer ServiceNow (SNOW)

Lokalizacja: Kraków

Kamil z Lublina
Zadania
  • Utrzymanie i rozwój (30/70) platformy opartej o technologię ServiceNow
  • Analiza, programowanie i implementacja nowych rozwiązań na platformie
  • 3 linia wsparcia
  • Współpraca z zespołami developerskimi, analitykami rozlokowanymi w kilku miejscach na świecie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagany profil
  • Doświadczenie w obszarze ITSM
  • Znajomość technologii Angular JS, JQuery, Bootstrap i innych bibliotek JS
  • Znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
  • Doświadczenie w web services (REST, JSON, XML)
  • Praktyczna znajomość platformy ServiceNow (niezależnie
    od wersji) będzie bardzo mile widziana
Oferujemy
  • Bogaty pakiet benefitów; otrzymujesz szkolenia techniczne, miękkie i językowe, prywatną opiekę medyczną oraz platformę multikafeteryjną
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
  • Jasno wyznaczona ścieżka kariery, którą Ty wytyczasz, a my pomożemy w jej realizacji; gwarantujemy możliwość rozwoju poprzez dopasowanie projektu, technologii lub branży
  • Zachowany balans między pracą, a zabawą; szanujemy Twój wolny czas i gwarantujemy dobre relacje w zespole i wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać dołączając do Sii? Aplikuj do nas!

Wyślij wiadomość

KONTAKT

podziel się ze znajomymi

captcha