PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Obecnie poszukujemy inżyniera LLM AI z dużym doświadczeniem we wdrażaniu gotowych do produkcji aplikacji dużych modeli językowych (LLM), w szczególności w chatbotach RAG, dostrajaniu LLM i agentach LLM, aby dołączyć do naszych najnowocześniejszych projektów AI w branży motoryzacyjnej. W tej roli będziesz mieć możliwość projektowania, rozwijania i wdrażania zaawansowanych systemów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w celu rozwiązywania rzeczywistych wyzwań. Jeśli jesteś pasjonatem tworzenia rozwiązań AI, które przesuwają granice technologii i kształtują przyszłość inteligentnych systemów, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Dołącz do nas i pracuj, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo.

Twoje zadania

  • Projektowanie prototypów zaawansowanych rozwiązań sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego przy użyciu dużych modeli językowych, ze szczególnym uwzględnieniem agentów LLM i RAG.
  • Dostrajanie dużych modeli językowych w celu dostosowania ich zachowania do wymagań biznesowych
  • Wnoszenie innowacyjnych pomysłów, tworzenie rozwiązań i skuteczne wyrażanie pomysłów na rozwój techniczny
  • Ocenianie nowych narzędzi, frameworków i metodologii, zapewniając, że zespół AI korzysta z najlepszej dostępnej technologii

Wymagania

  • Ponad 3 lata doświadczenia w pracy nad projektami z zakresu sztucznej inteligencji i wyjątkowa wiedza
  • Dogłębna znajomość dużych modeli językowych, systemów RAG i agentów oraz platformy AWS
  • Znajomość budowania i walidacji architektur RAG i agentowych
  • Doświadczenie w dostrajaniu LLM (efektywne dostrajanie parametrów jest ogromnym plusem!) i pracy z dużymi zbiorami danych do celów AI
  • Wysoka wydajność w Pythonie i Python AI Stack dla celów powyższych koncepcji

Nr oferty 241021-G08QS

Currently, we are looking for an LLM AI Engineer with extensive experience in deploying production-ready applications of Large Language Models (LLMs), particularly in RAG chatbots, LLMs fine-tuning, and LLM Agents, to join our cutting-edge AI projects in the automotive industry. In this role, you will have the opportunity to design, develop, and deploy advanced AI and machine learning systems to solve real-world challenges. If you are passionate about creating AI solutions that push the boundaries of technology and shape the future of intelligent systems, we would love to hear from you! Join us and work while learning and developing yourself on projects that impact our communities and society.

Your tasks

  • Design prototype advanced AI and machine learning solutions using Large Language Models, with a focus on LLM Agents and RAGs
  • Finetune Large Language Models to align their behavior with business requirements
  • Contribute innovative ideas, create solutions, and effectively express ideas for technical development
  • Evaluate new tools, frameworks, and methodologies, ensuring that the AI team uses the best technology available

Requirements

  • Over 3 years of experience working on applied AI projects and exceptional knowledge
  • In-depth knowledge of Large Language Models, RAG and Agent systems, and the AWS platform
  • Familiarity with building and validating RAG and Agentic architectures
  • Expertise in LLMs finetuning (parameter efficient finetuning is a huge plus!) and working with large-scale datasets for the purpose of AI
  • High efficiency in Python and Python AI Stack for the purpose of the above concepts

Job no. 241021-G08QS

Inżynier AI/ML

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.