top-image
WSTECZ

Sii Polska rozwija się pomimo pandemii – 553 specjalistów dołączyło do firmy w pierwszym kwartale 2021

Sii Polska niejednokrotnie udowadniała, że tworzy nie tylko przyjazne, ale również stabilne miejsce pracy. 6-krotny zdobywca tytułu Great Place to Work nie poddaje się pandemii i kolejny raz może pochwalić się świetnymi wynikami. Zapotrzebowanie na ekspertów Sii Polska nie maleje a ostatni kwartał okazał się rekordowy pod kątem liczby zatrudnionych osób – do firmy dołączyło aż 553 specjalistów. Obecnie spółka zatrudnia już ponad 5 000 Power People w 14 lokalizacjach w całej Polsce. 

Pomimo pandemii Sii Polska dalej dynamicznie się rozwija, zatrudniając najwyższej klasy ekspertów. Ostatni kwartał okazał się rekordowy dla 6-krotnego zdobywcy tytułu Great Place to Work – do firmy dołączyło 553 specjalistów. Dodatkowo, na początku roku liczba pracowników przekroczyła 5 000 ekspertów w 14 oddziałach w Polsce. Wiodące marki z różnych sektorów wybierają Sii jako dostawcę usług IT, inżynieryjnych, BPO i doradczych, w tym Mercedes, Puma, Roche, ABB, Reckitt Benckiser, mBank, Staples, Ingenico, Credit Suisse, 3M, Qiagen i wiele więcej.

– Za nami rekordowy kwartał. Nasi klienci nie zwalniają tempa i nadal aktywnie poszukują nowych pracowników! Kandydatów do Sii Polska przyciągają przede wszystkim różnorodne i ambitne projekty realizowane dla globalnych marek, możliwości rozwoju i to, że jesteśmy stabilnym pracodawcą. Wciąż mamy wiele otwartych stanowisk dla osób o różnym stopniu doświadczenia. Od początku pandemii prowadzimy przyjazny, zdalny proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy, przez sprawdzenie techniczne, podpisanie umowy i dostarczenie sprzętu, aż po wdrożenie do nowych obowiązków – mówi Wojciech Dreja, Head of Recruitment w Sii Polska.

Ponad 30% nowo zatrudnionych osób pochodzi z programu poleceń. Najwięcej rekomendacji Sii otrzymuje od pracowników, którzy są najlepszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o atmosferze pracy oraz możliwościach rozwoju w firmie.

Pierwszy kwartał 2020 roku przyniósł firmie wiele ekscytujących projektów. Zapotrzebowanie na specjalistów Sii Polska widać w każdym z sektorów: od medycznego, przez finansowy, bankowy czy e-commerce, po motoryzacyjny. Do projektów poszukiwani są programiści Java, .NET, Front-end, Python, C++, inżynierowie DevOps, analitycy biznesowi czy testerzy automatyzujący. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć w zakładce kariera.

Dowiedz się więcej i dołącz do jednego z najlepszych miejsc pracy w Polsce.

Poznaj lepiej Sii Polska

Image
Obejrzyj wideo

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?