top-image
WSTECZ

Sii Polska silniejsza niż kiedykolwiek w branży energetycznej, hi-tech, motoryzacyjnej i medycznej! Sprawdź, co napędzało nasz biznes w ostatnim kwartale

Trzeci kwartał 2020 roku przyniósł Sii Polska wiele ekscytujących projektów w obszarze pozyskiwania ekologicznej energii, automatyzacji linii produkcyjnych, laboratoryjnej diagnostyki medycznej i wielu innych. Dowiedz się więcej o tym, co napędzało rozwój Sii Polska w ostatnim kwartale.

Nawiązanie współpracy z niemieckim producentem samochodów

Sii Polska wspiera utrzymanie infrastruktury centrum danych w zakładzie niemieckiego producenta samochodów. Usługi te obejmują monitorowanie, obsługę awarii, nadzór nad innymi dostawcami, modyfikację i instalację sprzętu informatycznego oraz ogólną poprawę jakości usług informatycznych.

Automatyzacja linii produkcyjnych dla KUKA

KUKA Systems, niemiecki producent robotów przemysłowych i rozwiązań usprawniających produkcję, inwestuje w przyszłość, opracowując rozwiązania automatyzacji produkcji z pomocą Centrum Kompetencyjnego Inżynieria Sii Polska. Sii wygrała dwa nowe projekty w zakresie programowania i uruchamiania sterowników PLC oraz robotów.

Szybki rozwój zespołów projektowych dla giganta półprzewodników

Długoletni partner Sii, lider w produkcji chipów półprzewodnikowych, powierzył nam nowe wyzwanie – projekt dotyczący rozwoju sterowników sieciowych (Ethernet). Usługi będą dostarczane z dwóch lokalizacji Sii: Gdańska i Bydgoszczy.

Rosnące zespoły projektowe w branży medycznej

Inżynierowie Sii dumnie walczą z kryzysem COVID-19. Nasz wieloletni partner, globalne centrum IT szwajcarskiego holdingu medyczno-farmaceutycznego, rozszerzył i wzmocnił współpracę z Sii poprzez zwiększenie liczebności zespołu inżynierów do ponad 500 FTE

Co więcej, QIAGEN, globalny dostawca rozwiązań w zakresie analizy DNA, po elastycznym przejściu na produkcję skoncentrowaną na wykrywaniu COVID-19, zdecydował się powiększyć zespoły Sii do ponad 50 FTE. Inżynierowie Sii wspierają rozwój narzędzi diagnostycznych, które pozwalają na skrócenie czasu badań laboratoryjnych i zwiększenie dokładności ich analizy, aktywnie wspierając diagnostykę na COVID-19.

Nawiązanie współpracy z SIX Group Services

Współpraca Sii z SIX Group Services, szwajcarskim dostawcą usług finansowych, rozpoczęła się w maju 2020 roku. W ramach pierwszego projektu konsultanci SAP w Sii świadczą usługi dla bardzo niszowego obszaru – SAP CRM.

Ochrona środowiska: współpraca z wiodącym światowym producentem energii wiatrowej

Sii rozpoczęła współpracę z wiodącym światowym producentem i operatorem turbin wiatrowych. Inżynierowie Sii pracują w dwóch zakresach. Pierwszy z nich dotyczy projektów inżynierskich, w tym systemów SCADA i PLC. Drugi dotyczy budowy platform wewnętrznych opartych na aplikacjach Microsoft 365. Jesteśmy dumni, że Sii może wspierać technologię rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

To tylko kilka projektów spośród wielu realizowanych przez Sii Polska. Firma obsługuje ponad 200 klientów z wielu sektorów.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie i skontaktuj się z nami!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?