Strona główna Office 365 CourseAttendees app

CourseAttendees app

Course Attendees App to prosta aplikacja służąca do gromadzenia niezbędnych informacji o uczestnikach kursów lub szkoleń.

Jest to aplikacja typu SharePoint Hosted App i może być łatwo wdrożona do każdej farmy SharePoint poczynając od wersji 2013. Po zaimplementowaniu na witrynie SharePoint, rozwiązanie pomaga segregować dane i przedstawia je w przejrzysty sposób. Program analizuje adresy mailowe użytkowników, porównuje je z danymi określonymi w kodzie i dzięki temu rozpoznaje organizację czy firmę, do której należy dana osoba. Aplikacja wspiera również rejestrację na szkolenia dostępne dla pracowników Sii oraz użytkowników zewnętrznych, którzy posiadają dostęp do portalu firmowego. Dzięki przyjaznemu i czytelnemu interfejsowi użytkownicy są w stanie szybko się do niego przystosować i wykorzystać w dynamiczny sposób bez uprzedniego wprowadzenia.

CAA screen

 

Co więcej, wbudowany w aplikację app part umożliwia pracownikom podgląd jej zawartości z poziomu witryny SharePoint. Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem aplikacji Course Attendees App do swojego środowiska biznesowego, skontaktuj się z nami.

Wyślij wiadomość