Strona główna Digital System zarządzania treścią

System zarządzania treścią

Czy chcesz zapewnić użytkownikom Twojego serwisu niezawodny dostęp do danych? Czy potrzebujesz dobrego i bezpiecznego narzędzia do wprowadzania, edycji, udostępniania, archiwizacji tych informacji?

Content Management System może skutecznie zaspokoić obie te potrzeby. Pod warunkiem, że będzie dobrze dobrany, zaimplementowany i skonfigurowany. Bardzo ważne jest również odpowiednie przygotowanie osób, które mają zarządzać danymi. Wiemy, jak to zrobić.

Specyficzną odmianą CMS są systemy obsługujące platformy do e-learningu. Zarządzanie bazą wiedzy jest w tym przypadku kluczowe dla osiągnięcia wysokiej efektywności nauczania. Sii implementuje seryjne rozwiązania (np. Moodle) i tworzy autorskie platformy – w instancjach zamkniętych lub dostępnych dla szerokiej grupy użytkowników.

Specjaliści Sii zadbają o optymalne dopasowanie systemu CMS do specyfiki Twojego serwisu. Uwzględnią wszelkie aspekty świadczonych usług, myśląc również o ewentualnej ewolucji. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na skorzystanie z gotowego i sprawdzonego rozwiązania CMS, czy też stworzenie specjalnego systemu – możesz na nas liczyć.

Wybrane technologie

DIGITAL logo sitecoreDIGITAL logo opencmsDIGITAL logo wordpressDIGITAL logo drupalDIGITAL logo joomlaDIGITAL logo hybrisDIGITAL logo moodleDIGITAL logo magento

Kontakt

LinkedIn
Contact Person

Przemysław Saniak Business Development Manager
Digital

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami! Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszej dla Ciebie oferty!
Zapraszamy do kontaktu!
Dodaj załącznik
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB

Wyślij wiadomość

KONTAKT