Strona główna Testing Testy WebService

Testy WebService

Nasze testy WebService są łatwe w utrzymaniu i odporne na zmiany w systemie Można je też przenosić pomiędzy środowiskami. Już na etapie tworzenia, duży nacisk kładziemy na aspekty, które przyczyniają się do obniżenia kosztów testów regresji w złożonym środowisku informatycznym.

Na czym polega nasza przewaga konkurencyjna?

 

  • Tworząc testy kładziemy duży nacisk na ich parametryzację. Wszędzie tam, gdzie dane nie mogą być wygenerowane losowo, korzystamy z wczytywania informacji z zewnętrznych, wcześniej przygotowanych, źródeł takich jak, arkusze kalkulacyjne, czy bazy danych.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkich starań, aby testy były powtarzalne, dzięki temu wykluczamy konieczność manualnego wprowadzania nowych danych przy ponownym uruchomieniu testów. W tym celu implementujemy generatory danych, eliminując manualną pracę nad danymi testowymi.
  • Dobieramy narzędzia do testowania tak, by móc je zintegrować ze wszystkimi obecnie używanymi środowiskami i dostosować ich uruchomienie do workflowu przyjętego w projekcie.

Kontakt

LinkedIn
Contact Person

SZYMON WRÓBLAK Business Development Manager

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami! Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i pomoże w doborze najlepszej dla Ciebie oferty!
Wyślij zapytanie
Dodaj załącznik
Akceptowane formaty: .doc, docx, .pdf. Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB