PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Centrum Kompetencyjne Embedded to jednostka organizacyjna Sii, która zrzesza ponad 500 specjalistów z zakresu systemów wbudowanych/elektroniki. Obecnie poszukujemy doświadczonego Inżyniera Testów Systemowych w sektorze Automotive. Będziesz odpowiedzialny za niezależne testy oprogramowania dedykowanego produktom motoryzacyjnym. Dołącz do nas i pracuj, ucząc się i rozwijając w projektach, które mają wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo

Twoje zadania

  • Wspieranie budowy systemów testowych i analizy projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji i scenariuszy testowych pod kierunkiem lidera zespołu
  • Opracowywanie i wykonywanie testów, tworzenie wyników i błędów po wykonaniu lidera zespołu
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem przełożonego i projektu
  • Utrzymywanie poufnych informacji i własności firmy
  • Terminowa realizacja zadań zgodnie z systemem jakości obowiązującym w korporacji APTIV i Centrum Technicznym w Krakowie

Wymagania

  • Tytuł magistra lub licencjata w dziedzinie elektroniki, informatyki lub pokrewnej
  • Znajomość podstaw elektroniki i pomiarów elektronicznych oraz narzędzi pomiarowych
  • Znajomość podstaw programowania oprogramowania (C / C++)
  • Znajomość języka angielskiego - umiejętność mówienia, czytania i pisania
  • Uczciwość w stosunku do firmy, klientów i współpracowników
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zrozumienie interfejsów danych przemysłu motoryzacyjnego: CAN, LIN, Ethernet i narzędzi Vector oraz języków programowania: CAPL (CANoe)
  • Znajomość języków programowania/skryptów komputerowych

Mile widziane

  • Metodyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Znajomość skryptowych języków programowania

Nr oferty 240925-KDBZR

The Embedded Competency Center is an organizational unit of Sii, that brings together over 500 specialists in the field of embedded systems/electronics. Currently, we are seeking an experienced System Test Engineer in the Automotive sector. You will be responsible for independent tests on SW dedicated to automotive products. Join us and work while learning and developing yourself on projects that impact our communities and society

Your tasks

  • Supporting building test systems and project analysis
  • Preparing documentation and test scenarios under the direction of the team leader
  • Developing and executing tests, creation of results and errors after the execution of the team leader
  • Actively participating in project meetings
  • Performing your tasks by your supervisor and project schedule
  • Maintaining confidential information and company property
  • Timely implementing tasks following the quality system in force at the APTIV corporation and the Technical Center in Krakow

Requirements

  • Master's or Bachelor's degree in Electronics, Computer Science, or related
  • Knowledge of electronics and electronic measurement basis and measurement tools
  • Familiarity with software programming basis (C / C++)
  • English knowledge - ability to speak, read, and write
  • Honesty in relation to company, clients, and co-operators
  • Good knowledge of MS Office
  • Understanding of automotive industry data interfaces: CAN, LIN, Ethernet, and Vector tools and the programming languages: CAPL (CANoe)
  • Awareness of computer programming/scripting languages

Nice to have

  • Methodical approach to problem-solving
  • Knowledge of script programming languages

Job no. 240925-KDBZR

Inżynier ds. testów systemowych

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.