PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Z ponad 7500 specjalistami, Sii jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i usług inżynieryjnych w Polsce. Jeśli chodzi o usługi testowania, nasz sukces nie byłby możliwy bez ponad 900 naszych inżynierów! To czyni nas największym Centrum Usług Testowych w Polsce. Codziennie przeprowadzamy 500 000 testów dla ponad 200 klientów.

Jesteś pod wrażeniem? Dołącz do nas jako Java Test Developer w naszym najnowszym projekcie Fintech.

Nie zwlekaj - aplikuj!

Twoje zadania

  • Budowa i rozwój rozwiązań związanych z automatyzacją testów w języku Java
  • Projektowanie i implementacja testów automatycznych dla aplikacji backend’owej
  • Aktywny udział w rozwoju strategii testowania i zapewnienia jakości dla zespołu
  • Rozwiązywanie problemów w procesie testowania i proponowanie usprawnień
  • Tworzenie i wykonywanie testów manualnych (z zakresie, w którym nie ma możliwości pełnej automatyzacji)

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w testowaniu
  • Biegła znajomość Javy (min. v17)
  • Doświadczenie w testowaniu API z wykorzystaniem RestAssured i Postman oraz technik BDD - Cucumber/Gherkin
  • Znajomość baz danych NoSQL i SQL, w tym MongoDB i PostgreSQL, oraz narzędzi do obsługi komunikacji asynchronicznej - Kafka, RabbitMQ
  • Umiejętność pracy z narzędziami CI/CD, takimi jak Jenkins, oraz znajomość systemów kontroli wersji - Git/GitLab

Nr oferty 241004-VE8K7

Technologies & tools

With more than 7,500 specialists, Sii is the largest provider of technology consulting, digital transformation, BPO and engineering services in Poland. When it comes to testing services, our success would not be possible without our more than 900 engineers! This makes us the largest Test Services Center in Poland. We conduct 500,000 tests every day for more than 200 customers.

Are you impressed? Join us as a Java Test Developer in our latest Fintech project.

Don't delay - apply!

Your tasks

  • Building and developing test automation solutions in Java
  • Design and implementation of automated tests for the backend application
  • Actively participate in the development of testing and QA strategies for the team
  • Troubleshooting the testing process and proposing improvements
  • Creating and executing manual tests (to the extent that full automation is not possible)

Requirements

  • At least 5 years of experience in testing
  • Proficiency in Java (min. v17)
  • Experience in API testing using RestAssured and Postman and BDD techniques - Cucumber/Gherkin
  • Familiarity with NoSQL and SQL databases, including MongoDB and PostgreSQL, and asynchronous communication tools - Kafka, RabbitMQ
  • Ability to work with CI/CD tools such as Jenkins, and knowledge of version control systems - Git/GitLab

Job no. 241004-VE8K7

Programista testów Java

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.