PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This offer base language is Polish. Translate into English.
This translation is generic. Show original text

Technologie i narzędzia

Chcesz rozwijać swoje kompetencje w technologiach chmurowych? Dołącz do naszej wyspecjalizowanej jednostki skupiającej ekspertów z dziedziny procesowania i analizy danych w ramach Centrum Kompetencyjnego Data & Analytics. Oferujemy również rozwój w obszarach Data Science, Big Data i Machine Learning.

Nie czekaj, aplikuj!

Twoje zadania

  • Budowa i projektowanie rozwiązań Data Lake i DWH
  • Tworzenie pipeline’ów ETL w celu pozyskiwania danych z różnych źródeł i przetwarzania ich w chmurze
  • Monitorowanie rozwiązań i proponowanie ulepszeń
  • Zbieranie wymagań oraz proponowanie rozwiązań technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z analitykami danych
  • Wspieranie mniej doświadczonych kolegów, dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia komercyjnego jako Data Engineer
  • Bardzo dobra znajomość języków SQL i Python oraz narzędzia Spark/PySpark
  • Doświadczenie w budowaniu skalowalnych, działających w czasie rzeczywistym i wysokowydajnych rozwiązań typu Data Lake
  • Umiejętność rozwijania procesu ETL w różnych narzędziach (SSIS, ADF, IPC)
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (Azure, AWS, GCP)
  • Doświadczenie w projektach związanych z migracją danych z on-premise do chmury (bazy danych: Oracle, PostgreSQL, MS SQL)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

Nr oferty 241024-1M9UX

Technologies & tools

Want to develop your expertise in cloud technologies? Join our specialized unit of data processing and analysis experts within the Data & Analytics Competence Center. We also offer development in the areas of Data Science, Big Data and Machine Learning.

Don't wait, apply!

Your tasks

  • Building and designing Data Lake and DWH solutions
  • Create ETL pipelines to acquire data from various sources and process it in the cloud
  • Monitoring solutions and proposing improvements
  • Gathering requirements and proposing technology solutions
  • Preparing technical documentation
  • Working closely with data analysts
  • Supporting less experienced colleagues, sharing knowledge and best practices

Requirements

  • Min. 5 years of commercial experience as a Data Engineer
  • Very good knowledge of SQL and Python languages and Spark/PySpark tools
  • Experience in building scalable, real-time and high-performance Data Lake solutions
  • Ability to develop ETL process in various tools (SSIS, ADF, IPC)
  • Familiarity with cloud solutions (Azure, AWS, GCP)
  • Experience in data migration projects from on-premise to cloud (databases: Oracle, PostgreSQL, MS SQL)
  • Ability to communicate freely in English

Job no. 241024-1M9UX

Cloud Data Engineer

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.